erkunt aldigim gune lanet olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

merhaba arkadaslar guzel bir site kurmussunuz yeni ogrendim iyi cekismeler resimler var.ben hayatimin en buyuk hatasini yaptim erkunt 80 lux aldim.almaz olaydim buyuk lafi dinlemedim babam ne oldugu bilmedik motoru kapiya koyma dedi dnlemedim yaslilarin lafi dinlenecek.bizde 4 tane traktor var 103s .106s 3085 ferguson .erkunt .fentler orjinal 1977 de babam 103s almis 1978 106s almis tik demediler surekli calisiyorlar yillik ortalama 6500-6800 donum arazi ekiyoruz .400 dekarla 500 dekar arasida pancar oluyor.erkunttu 6 ayda aldik harmanda surekli bayilma yokus yukari cekmiyor bol bol demir yigini 1-el gazi teli koptu2-hidrolik direksiyonun pompasini patlattik3-motor simdi grank kirdi pancar yerini suruyor duk 4lu 12li turan pulluk.garanti giranki odemiyor motor zorlamis kirmis diye ne adilik .ilk isimiz pancarlari bitirdikmi bunu satmak olacak boyle dandik motor yok arkadaslar tumuyle toplama motor inanmayin reklamlarina gelin esrefli koyunden sorun babamin adi koca halis derler buyurun gelin selamlar biz yandik sizler yanmayin

Ynt: erkunt aldigim gune lanet olsun

bızdede var bız nıye yanmadık bızde 5 12 kullanıyoz pulluk. ılk geldıgı gunlerde vardı bayılma ama sımdı kesıldı kalmadı. sıteden bı abımızde kullanıyo erkunt tu pancarda 1100 saate onunkınde ole bı problem yasamamıs.

Senin traktör tırda gelirken sağa sola çarpmıştır yoksa erkunt kadar az yakan erkunt kadar çok çeken traktör piyasada yok lokal nadir bir sorun binde bir neyse geçmiş olsun traktör işi şans işi ilk krz erkunttan şikayetci birini gördüm

4 traktorum arasinda neden erkunttu kotuluyeyim iyi ise iyidir kotuyse kotudur.bana gore bes para etmez sizce grank kirmasi normallmi?????????????BEN SUS MOTORU ALMADIM YUK MOTORU ALDIM CIFT MOTORUNA PARA VERDIM AMA YAZIK ETMISIM KUSURA BAKMAYIN

toprak agasi sahin link=topic=59238.msg639412#msg639412 date=1350336324' Alıntı:
4 traktorum arasinda neden erkunttu kotuluyeyim iyi ise iyidir kotuyse kotudur.bana gore bes para etmez sizce grank kirmasi normallmi?????????????BEN SUS MOTORU ALMADIM YUK MOTORU ALDIM CIFT MOTORUNA PARA VERDIM AMA YAZIK ETMISIM KUSURA BAKMAYIN
Kotuledn diyen yk sze ama ndn bzm erknt grank krmadı.

Ali SARAÇ link=topic=59238.msg639411#msg639411 date=1350335973' Alıntı:
Senin traktör tırda gelirken sağa sola çarpmıştır yoksa erkunt kadar az yakan erkunt kadar çok çeken traktör piyasada yok lokal nadir bir sorun binde bir neyse geçmiş olsun traktör işi şans işi ilk krz erkunttan şikayetci birini gördüm
KUSURA BAKMA BEN ONA PARA VERDIM BIR CUVAL DEMIR YIGINI ALMAK ISTESEM HURDA GALERILERDE DOLU GIDER HURDA BIRSEY ALIRDIM

:D

geçmiş olsun. istemedende olsa oluyor böyle şanşsızlıklar. Nh de de oluyor mf dede erkunttada. Önemli olan malının arkasında durmaları.

Kardesım oluyor dıye bır sey yok sen bana burda en ıyı traktoru versen ben yarım satte o motoru kırarım nasıl kırarrım surus teknıklerıne uymam kırmak ıstedıkden sonra kırarsın adamın dedıgı lafa bak ya cekecek ya kıracak kardesım bu kafayla hareket edersen sen moturu kırarsın al işte kırmıssın bile ne olursa olsun hangı malda olursa olsun çift ceker dıye yenı dıye motoru zorlamıssın sen bellı bu konusmalarından.

çift surerken 1 den 2 ye atarsan cekıcek mı bakalım dıye denersen 1 de olmaz 2 de olmaz 3 de alırsın motoru aşağa ben otomotıv okuyorum neyın ne oldugunu bılıyorum kardeş.

:)

Fiat_Junior link=topic=59238.msg639424#msg639424 date=1350337518' Alıntı:
çift surerken 1 den 2 ye atarsan cekıcek mı bakalım dıye denersen 1 de olmaz 2 de olmaz 3 de alırsın motoru aşağa ben otomotıv okuyorum neyın ne oldugunu bılıyorum kardeş.
BENIM YASIM 42 .EN BUYUK AGABEYIM58 TOPLAM 5 KARDESIZ SENIN DEDIGIN SEKILDE BIZDE TARLA SUREN YOK MOTOR KISMINDANDA GAYET IYI ANLARIZ

Normal şartlarda olması zor bır sey dedıgın sey ama Kullanan yoksa bıle zorlama oldugu kesın Sıfır bır motorda bu gıbı bır seyın olması ılgınc hem hata sende kı fabrıka garantı kapsamına sokmamıs :)..

toprak agasi sahin link=topic=59238.msg639430#msg639430 date=1350337914' Alıntı:
BENIM YASIM 42 .EN BUYUK AGABEYIM58 TOPLAM 5 KARDESIZ SENIN DEDIGIN SEKILDE BIZDE TARLA SUREN YOK MOTOR KISMINDANDA GAYET IYI ANLARIZ
Yeni üyesin, dertlisin, kederlisin, trakkulüpe hoşgeldin.
Kuralar bölümünde büyük harfle yazı yazmanın hakaret ve küfür sayıldığı hatırlatılır, mesajlarınızda küçük harf kulanırsanız memnun oluruz. Site yönetmi adına; nailyetek.

nailyetek link=topic=59238.msg639433#msg639433 date=1350338062' Alıntı:
Yeni üyesin, dertlisin, kederlisin, trakkulüpe hoşgeldin.
Kuralar bölümünde büyük harfle yazı yazmanın hakaret ve küfür sayıldığı hatırlatılır, mesajlarınızda küçük harf kulanırsanız memnun oluruz. Site yönetmi adına; nailyetek.

phantomerkunt link=topic=59238.msg639438#msg639438 date=1350338203' Alıntı:
demişsin ki ya çekecek ya kıracak kendin söylüyorsun kuralını belirlemişsin demek ki seçimini kırması yönünde yapmışsın o da kırılmış daha niye sinir yapıyorsun?
sen gel sinir olma,para ver ama kalite hizmet alma sence normalmi arkadas

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...