LÜTFEN ALLAHINI SEVEN BAKSIN YARDIM EDİNN

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BENOYUNU İNDİRİDM KURDUM YAMA YÜKELEYEMDİM OYUNU KURULU OLDUĞUZ DİZNİN İÇİNDE DATA NIN DA İÇİNDE SCRİPTS DİYE BİŞİ WAR AMA ZIPLI VE ŞİFRELİ NE KDR ŞİFRE GİRDİYSEM OLMADI YAMALARI ATARKEN HER DOAYYI YERİNE KOYUYODUM BU SCRİPTS KALIYODU SONRA OYUNA GİRDİĞİMDE BİR GEMİ SESİ GELİYODU OYUN AÇILMIYODU BEN ANLADIM SORUNUN YAMADAN OLDUĞUN TEKRAR BAŞTAN KURUDM AMA YAMASIZ DA OYUNUN ZEVKİ ÇIKMIYO SİZDEN RİCAM ŞU SCRİPTS MİDİR NEDİR ONU UPLOAD YAPSANZI DA BEN İNDİRSEM BÜÜTN SORUN KESİNLİKLE ONDA SAYGILAR

Ynt: LÜTFEN ALLAHINI SEVEN BAKSIN YARDIM EDİNN

ama yamının readmesinde scripts içinde ki vehicleye bişi atmamı yazıyo birde şu tarla olayını bir anlatırmısın teker teker ne yapılacaksa ve hangi makinalra

orada dediği dosya Landwirtschafts-Simulator 2008\data\scripts bu yoldaki dosya.orada size scripts.zip içine diye bişey diyo mu?hayır, biraz mantık yürütmenizi tavsiye ederim...

anladım ama nalatamıyorum o scripts dosyayı almışlar ziplemişler koymuşlar oraya ben biliyorum zipe gitmeyceğini en iyisi sizden birşey istesem ilgilenebilrimsiniz

yahu elleşme sen o zipli dosyaya, onda bi problem yok.oyuna girdiğinde gelen seste oyunun hatalı olduğunu belirtiyo.o hatada yüklediğin yama vs. den kaynaklanıyo.

ya yamanın içinde scripts in içine at diyo öle bir dosya yok ne yapcam sen kedin datat dosyanı versen ne olur lütfen güzel bir açıklama yapta anlayayım yarım yamalak yapma redme de ne diyosa aynen uyguluyorum olmuyo

abi tm sorun çözüldü konuyu kiltle sadece bana şunu analt oyuna ne yaapılıyo sırasıyla

öncelikle arkadaşım yardım ile ilgili başta sabit konular var onları oku biraz siteyi araştır sonra soru sor hatta üstüne basa basa sor sormadan önce okuyun yazmışım bunları bi oku allahın seven flan filan diye başlık açmassan da sorununla ilgili bir kısa cümlelik başlık yazsan emin ol çok kısa sürede cvp alıcaksın şimdi senin isteğin üzerine konuyu kilitliyorum

_KİLİT_

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...