Kubota M 130

Ynt: Kubota M 130

Burada hakan1 nickli üyemizin çalıştığı kurumda vardı. Fakat bir talihsizlik yüzünden arıza çıktı ve motor geri verildi. Onunla irtibata geçerseniz daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Yalnız kullandığı ve yaptığı yorumlardan anlaşılacağı üzere Kubota M130 güzel, kullanışlı ve yakıtı oldukça az olan bir makina.

• Beğen
Tepkiler: Emrenisa

:) Şimdi beyfendi arıza çıktı diye diğer tüm motorlarda arıza olacak diye bir kaide yok. Size dediğim gibi iletişime geçin ve konuşun. Ardında Askale Lüleburgaz bayiini arayın ve onlarla iletişime geçin.

daha ellerinde test traktörleri yok ki güzel kardeşim ki ben kombine diyorum bakın bi fendt 412 kombine sallıyorsa toprağa fuarda dedikleri 140 hp traktör hayli hayli sallamalı değilmi bu hakan kardeşimiz 15000 dönüm işliyor ve daha başta diskaroda sorun çıkrdı ise açıkçası çekiniyorum sonuçta 175000 tl vericemne dersin sen pek bu işe soyunmuş bi kardeşimizsin ben 30 yaşındayım ve hataları kabul edecek bir yaş değil bu yaş.

Ben size gereken bilgiyi yarın verecem. Benden haber bekleyin. Ben size alın yada almayın diyemem fakat bir kaç arama yapıp inşallah güzel sonuçlar alacağım.

Beyler lütfen sakin olunuz. Hiç birinize o laflar yakışmıyor. Birbirinize o lafları demeye utanmıyor musunuz? Lütfen böyle şeyleri ben kendi bölümümde kaç kere oldu söylüyorum. ' ' İSTEMİYORUM ' '

* Mustafa Gürsaçlı, phantomerkuntun dediğini zannımca yanlış anladı. Ortada bir karalama yoktur. Ki buna da ben bu bölümde izin vermem.
* Phantomerkunt sende hemen galeyana geliyorsun. O kelimeyi sana yakıştıramadım doğrusu.

*** Gelelim video meselesine. Her ne kadar konu Erkunt ile alakalı olmasada ben de o videolardan bir kaçını gördüm. Cidden üzüldüm. Ki zaten ben bunu heryerde belirtiyorum. Üretimde süreklilik oluyorsa buna paralel olarak ÜRETİMDE KALİTE de artmalı.

*** Öğrendiğim kadarı ile o motorda oluşan arıza beyin ile alakalı ve çözülmüş. Yani abartılacak bir mesele değil. Tabiki kimse olsun istemez.

*** Ramazan Abi, genel müdür yardımcısı ile kısa bir görüşme fırsatım oldu. Fakat toplantısı olduğu için daha sonra görüşeceğiz. Senin dediğin diğer motor ile Kubotanın liste fiyatı arasında 10.000 TL fark var. İşin üzerinde olacağım.

ARKADAŞLAR ARALARINDAKİ FARK EN AZ 15 HP AMA KUBOTA DA İSKONTA PAYINI DÜŞÜNÜRSEK FARK 25 BİN TL GİBİ DEĞİŞİYOR BENDE BİR KUBOTA M8540 KULLANICISIYIM HATTA TRAKYADA İLK KUBOTA ALANLARDANIM M9000 ALMIŞTIM 2YILI GEÇTİ ÖNÜMÜZDEKİ YIL BENDE FENDT 312 VAREO VEYA KUBOTA M130X ARASINDA KALIYORUM AMA ARADAKİ 15 HP VE 35 BİN TL FARK OLUNCA KUBOTA DAHA UYGUN GÖRÜNÜYOR. BEN YİNEDE DENEYEREK ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM.TABİKİ BÜYÜK OLARAK TAN VE BAKIM MASRAFLARI OLARAK KUBOTA DAHA CAZİP VE KULLANIŞLI OLUCAK SANIYORUM.... SELAMLAR....

Hocam aralarında 5 hp fark var galiba 312 125 hp gücünde..
Ek: Baktım da 140 hp ye kadar çıkıyormuş.. Yazdıklarına göre torkuda 620nm yani motor gücü olarak 312 Vario dan çok fazla..