VADERSTAD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: VADERSTAD

Güzel bir çalışma prensibine sahipler. Fakat bunu bizim firmalarımızda yapması gerekiyor artık. Önden biraz toprak kabartıyor, disklerle toprağı işliyor ve ardından silindirik merdane ile toprağı inceltiyor. Biraz daha düşünülse bundan daha güzel projelerde çıkacaktır.

Bu şekilde olan sistemde taşlı bir tarlada traktöre zarar verileiblir. Bunu engellemek adına bunun önüne de aksi yönde bir toprak üst katmanını parçalamak adına bir sistem eklenebilir.

Neden çıkartalım ki Ramazan abi? Benim dediğim şekilde bir tasarımla aynı beygir gücünde de olabilir. Sonuçta oraya yeniden diskler konulmayacak. Sadece öndeki aparat gibi bir sistem konulacak.

doganbey1 link=topic=59265.msg639841#msg639841 date=1350426093' Alıntı:
Neden çıkartalım ki Ramazan abi? Benim dediğim şekilde bir tasarımla aynı beygir gücünde de olabilir. Sonuçta oraya yeniden diskler konulmayacak. Sadece öndeki aparat gibi bir sistem konulacak.

şimdi taşlar altta kalırya tarlada bir şekilde senin dediğin ekipman takviyesi ile gün yüzüne çıkar ve onlara takılan ekipman traktöre eksi ivmede hp kaybı yaşatır ve yavaşlama olur çalışmada benim sadece basitçe bir 20 cm lik kazayağı önüne koyaraktan hem 20 cm lik kabartma hemde inceltme yaparım diye planlıyorum tabi kesici merdane şart.Biliyorsun trakya toprakları kezeklidir .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...