yardımmmmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sizden ricam kendi data klaösörünüzü upload etmenzi içinde herşey olsun ben yamna yapamıyorum olmuyo hep gemi sesi çıkıyo ya şu işleride analtsanzı çok iyi olcak hangi makine neye yarıyo nasıl kullanılıyo önce ne yapmak gerekir fln lütfen yarıdme din

Ynt: yardımmmmmm

Biraz gayret. Bak yama yükleme ile ilgili 3 tane döküman hazırlardık. Biz size mantığı anlattık, yama nasıl kurulur gösterdik. Ama siz hala şu yamayı nasıl kuracağım diyorsunuz, mantığı anlamaya çalışın biraz. Derdiniz yamayı bir şekilde kurmak oyuna girmek. Birde bu işleyişi nasıldır ona merak sarsanız yapamayacağanız şey yok ama istemiyorsunuz. Amacınız sadece bir şekilde yamayı kurmak olmasın, yapılan şeylerin arkasını araştırın biraz. Niye careeverhicles ' e kod ekliyoruz mesela, niye başka yere değil. Bunları biraz anlamaya çalışırsanız olacak.

Ynt: yardımmmmmm

ben gayet iyi anlıyorum sizdenede rica ediyorum kurmayı biliyorum ama olmuyo yani herşeyde sorun çıakr bendede çıkıyo ben siz sorunu anltıyorum readme dosyasında ne var ne yok yerine koydum kodlarıda herzmn en allta koyuyorum ama olmuyo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...