suçlu şöförmü tümosanmı

Ynt: suçlu şöförmü tümosanmı

köylü link=topic=59304.msg640509#msg640509 date=1350597597' Alıntı:
evet bencede ilk kez mf yüz güldürmüş.tebrikler
mf ile alıp veremediğin bişeymi var ?
kapımıza 1975 de gelmiş ilk mf ve o günden bugüne hep mf.Allah kapımızdan eksik etmesin.ilk kez değil yüzlerce kez güldürdü bizi mf.

kantarın üztü buz pisti gibidir çamuru ıslagı derken kayar bunu şöför düşünemedi herhal durmuş duruncada çıkamıyor burda kantarın üzerinde traktörün çıktıgı yerlerde çizgi kabartması olsaydı motorların lastikleir tutunurdu en azından.

arkadaşlar pancar kantarlarında iş şöförde biter. eğer ki şöför işi bilse o kantara o traktörle 3 römorku sokardı. traktörün büyüklüğüne aldandı ıslak zemini hesaplamadı hidrolikle arka tekerleri tam tutturdu önler havada kaldı yani tümoya değil eleştiriler şöföre olmalı. mf ci işi biliyo kaptırdı geldi kantarada çıktı ;)

paylaşım için teşekkürler

gokhanozkan link=topic=59304.msg640531#msg640531 date=1350636483' Alıntı:
kapımıza 1975 de gelmiş ilk mf ve o günden bugüne hep mf.Allah kapımızdan eksik etmesin.ilk kez değil yüzlerce kez güldürdü bizi mf.
seneler evvel bizdede vardı 165 powerli 08 35lik ve oluklu 40 lık eski kırığımız

kantarin onune bir kamyon cakil yada micir dokeceksin

yer camurken yapisacak birdaha sorun cikmaz

bizim kantarda ayniydi

lastigin tutunacak yeri yok

bir civata var patinaj eden lastikleri kesiyor

ben ford 3610 varken kuru gunde takviye 3 le

camurda takviye 4 le son gaz cikardim
tek araba ile

burdan anlasılıyokı mf nın yere basma gucu tümosana gore daha ıyı ımıs sartlar esıt hatta tumosanın artısı var cıft ceker olusu ama yıne cıkamadı

gokhanozkan link=topic=59304.msg640531#msg640531 date=1350636483' Alıntı:

gökan kardeş markaları herkes beğenecek diye bir şey yok makina ile kimsenin ne alıp veremediği olurki sonuçta bir makina yani herkes kendine göre yorumunu yapacaktır ...şimdi tümosan çıkamamış herkes suçu şöföre buluyor şimdi şöförü suçlayanklayanların şöfförle bir alıp veremediğimi var yani

şerefli1 link=topic=59304.msg640573#msg640573 date=1350652250' Alıntı:
gökan kardeş markaları herkes beğenecek diye bir şey yok makina ile kimsenin ne alıp veremediği olurki sonuçta bir makina yani herkes kendine göre yorumunu yapacaktır ...şimdi tümosan çıkamamış herkes suçu şöföre buluyor şimdi şöförü suçlayanklayanların şöfförle bir alıp veremediğimi var yani
ne alakası var.o yorumu yapan kişi sürekli mf ye laf atıyor.istersen iletilerini inceleyebilirsin.tabi ki herkes her markayı beğenmeyecek,,ama ben her beğenmediğim marka hakkında sürekli bişeyler yazsam beni recm edersiniz.ben nasıl kendimi frenleyip çoğu zaman saygı gösteriyorsam bu kişide aynısını yapmak zorunda.
ben ona herkese hastalıklı nohut sattın diyormuyum :S demiyorum :)

massey ferguson 277 gold link=topic=59304.msg640574#msg640574 date=1350654772' Alıntı:
hayrına tümosandaki şöförü bi indirsinler onu kullanmasını iyi bilen binsin gözünü seveyim orda durulurmu

Buradakı en ıyı sofor bu ark s bunun traktorle bı alakası yok sofurlukle var tumosan gerıden kaptırsaydı cıkardı evet ama orda duruyor belkı o ılk anda cıkardı ama cok gerı saldı kantarın bayırına deng getırdı ıslak zemın kayar tabıkı eger orda gerı salmayıp hıdrolıgı kaldırsaydı kılıde basıp dırek asılsaydı yıne bıle alabılırdı tumosan dıye dusunuyorum.traktorde kabahat arayanlar söfürlugun ' ' Ş ' ' sını bılmıyor.