ls 2013 demo

Ynt: ls 2013 demo cıktı !!!!!!!!!

Demosunu indirip oynadım tavuk ,patates ve pancar yeni ürünler arasında demo versiyonda bir 4 çeker kabinli bir kırmızı ufak ropslu traktör ile basit ekipmanlar pulluk kazayağı mibzer ve dört tekerli römork ile başlıyorsun birde bu aletler takılınca önü kalkan 3 adet ufak eski traktör.Oyunu kaydedemiyor , yeni ekipman ve tarla alımıda yapamıyorsunuz.Fakat fren sesi diğer ses efekleri olsun bir önceki oyuna nazaran gayet iyi geldi içinden geçilebilen ufak çaylarda cabası

Ynt: ls 2013 demo cıktı !!!!!!!!!

oguz582 link=topic=59328.msg640640#msg640640 date=1350666222' Alıntı:
Hasan abi bende alcam bana bi yardım etsen,yani 29 doları nerden yatırcağız...bilgi verebilirmisin abi...

birde 2013 şuan indiriyorum arkadaşlar.
kardeşim ben demoyu indirdim denedim ama sağ sol manevra yapamıyorum nedendir anlamadım. oyunu ben kredi kartıyla aldım steamdan. herhangi biryere para yatırmadım önce steama üye ol sonra pederin kartı çarp al :D

Ynt: ls 2013 demo

oguz582 link=topic=59328.msg640663#msg640663 date=1350669685' Alıntı:
vallaha abi,ben direksiyon setiyle oynuyorum...sağ sol manevralar kolaylıkla oluyor,hele frenler nasıl tutuyor...:( pederin kredi kartını alamam...ama param var. :(
bende ayarladım sorun benim klavyedeymiş. sanırım öyle para yatırma ile olmuyo sadece kredi kartı ile oluyor

Ynt: ls 2013 demo

tamam kardeşim bayramdan sonra başlarız oynamaya bayram harçlıklarını para olarak değilde kredi kartından alışveriş olarak alın :))) hiç olmadı sen bana parayı gönderirsin ben sana yeni hesap açar oyunu alırım