Amasya / Gözlek köyü - erkunt 70

Ynt: Amasya / Gözlek köyü - erkunt 70

senol_84 link=topic=59362.msg641051#msg641051 date=1350814590' Alıntı:
pulluklar çok büyük . ağır geliyor. 3 lüsü olsa güzel gidermiş
şerefli1 link=topic=59362.msg641052#msg641052 date=1350815330' Alıntı:
nimet 70 lüks yani zf şanzumanlı baya güzel iş çıakrıyor ok-*-s

sonra ne olur bilinmez tabi

evet pulluklar ağır gelmiş 3 lü olsa daha iyi olurdu

ahmetdursun link=topic=59362.msg641055#msg641055 date=1350816274' Alıntı:
şimdi soruyorum!!! bu traktör bu pulluğu çekiyor mu? çekecem diye kıçı mı çıkıyor????? bu erkuntçular reklamı çok seviyorlar.

toprak baya ağır ve derin götürüyor pullukları bu şekilde çekiyor denemez tabi çekmek için uğraşır denir iyi iş çıkarmış bence ileriki zamanlarda sıkıntı yaratabilir , fakat bu reklam falan değil gibi sen ben nasıl çekip biryerlerde paylaşıyorsak adamda paylaşmış kullanıcı videosu ...

ahmetdursun link=topic=59362.msg641055#msg641055 date=1350816274' Alıntı:
şimdi soruyorum!!! bu traktör bu pulluğu çekiyor mu? çekecem diye kıçı mı çıkıyor????? bu erkuntçular reklamı çok seviyorlar.

kendin göremiyonmu çektiğini şait mi istiyon ahmet kardeş.... hiçte kıçı çıkmıyor zf şanzımaların birinci vietesi zaten yavaş
bu erkuntçular reklamı çok seviyor diyonda senden paramı talep ediyolar sende yap..bizimle bir ilgili bir sıkıntınmı var noo*-*- noo*-*- noo*-*- noo*-*- noo*-*- noo*-*- noo*-*- noo*-*- noo*-*-

şerefli1 link=topic=59362.msg641059#msg641059 date=1350818216' Alıntı:
kendin göremiyonmu çektiğini şait mi istiyon ahmet kardeş.... hiçte kıçı çıkmıyor zf şanzımaların birinci vietesi zaten yavaş
bu erkuntçular reklamı çok seviyor diyonda senden paramı talep ediyolar sende yap..bizimle bir ilgili bir sıkıntınmı var noo*-*- noo*-*- noo*-*- noo*-*- noo*-*- noo*-*- noo*-*- noo*-*- noo*-*-
Tamam abi çekiyorr, hatta koparıyor maşaallah:)

paylaşım için tşkler erkunt nimet zf belli :) l1 le çekiyo sanırım baya yavaş çekiyo agır gelmiş pulluk vites düşürüp agırlıgınıda kullanıp çekiyo bence motor çok zorlanıyo boyle degarda 2 buçuk litreden aşşa düşmez ama 3 lü 12 felan donerli olsa bu sert toprakta iyi sonuç gosterecegine eminim erkuntun

ahmetdursun link=topic=59362.msg641067#msg641067 date=1350819960' Alıntı:
Tamam abi çekiyorr, hatta koparıyor maşaallah:)

yav ahmet kardeş çekip çekmesi beni ne ilgilendirir işim bile olmaz elin malıyla senin erkuntçular reklamı çok seviyor demen çok abes bir kelime sayenizde bir şey paylaşamaz olduk yav siz varsınız diye biz video çekmeyecekmiyiz anlamıyorum ki i..adam kendi başı traktörünün videosunu çekmiş face koymuş başkası getirmiş burada paylaşmış bu reklammı oluyor yani burası sanal alem kim en isterse onu ekler kimseyde ilgilendirmez senin paylaştığın bir şey reklam mı oluyor bilgimi oluyor buraya bizler reklam için değil bilgi paylaşımı için geliyoruz herkez başka başka insanlardan bir şeyler öğreniyor

ama sizin gibiler yüzünden her gün bir yerde kavga çıkıyor yok erkunççluar yok fentçiler yok nh cile bu ne arkadaş yav iyice şu forumda diksinti gelmeye başladı duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0

Abi bence gereğinden fazla alınıyorsun. ben bir avuç demir yığını için kimseye ithafta bulunmam gördüklerimi söylerim erkunt veya başka bir marka. gördüklerim itibariyle de erkuntlar haddini aşan işlere koşuluyor, bu traktörün belli bir gücü ve torku var uçsa kaçsa bunun üzerinde performans gösteremez.Videodaki traktör o pulluğu çekiyor evet, ama nasıl çekiyor? hararet ne durumda? yakıt ne durumda? bunların uyumunun optimum olması lazım hakkıyla çekiyor demek için. valla ben yeni erkuntların birçok yönünü beğeniyorum ama giriyorum videolara yok meydan okuma, yok bilmem kaçlı pulluk denemesi... bakıyorum bişeylerin peşindeler halbuki ne gerek var senin traktörün iyise bunu çiftçinin bilmesi, anlaması kolaydır senin aşırı farkındalıklar yaratmana lüzum ne. diğer taraftan aynı hp ' de bütün markalar aşağı yukarı aynı işi görüyor . Ben yıllardır 80-66 s nin üzerindeyim bu traktörün haddi azami 4*14 alpler veya ünlü. ama geçenlerde burda veya facede biri paylaşmış 6 lı 12 atmış Aslan Parçası 6 lı çekiyor diyece yazmış. ben ona da diyeceğimi dedim. 6 lı çekiyor diye reklam yapma dedim çünkü biliyorum o traktör 6 lıyla 2 saat sürüm yapsın yanarrr.
Velhasıl-ı kelam bence bu kadar alınma kızma, yarın birgün başka bir markada görürüz aynı şeyleri konusuruz.

ahmetdursun link=topic=59362.msg641178#msg641178 date=1350843705' Alıntı:
Abi bence gereğinden fazla alınıyorsun. ben bir avuç demir yığını için kimseye ithafta bulunmam gördüklerimi söylerim erkunt veya başka bir marka. gördüklerim itibariyle de erkuntlar haddini aşan işlere koşuluyor, bu traktörün belli bir gücü ve torku var uçsa kaçsa bunun üzerinde performans gösteremez.Videodaki traktör o pulluğu çekiyor evet, ama nasıl çekiyor? hararet ne durumda? yakıt ne durumda? bunların uyumunun optimum olması lazım hakkıyla çekiyor demek için. valla ben yeni erkuntların birçok yönünü beğeniyorum ama giriyorum videolara yok meydan okuma, yok bilmem kaçlı pulluk denemesi... bakıyorum bişeylerin peşindeler halbuki ne gerek var senin traktörün iyise bunu çiftçinin bilmesi, anlaması kolaydır senin aşırı farkındalıklar yaratmana lüzum ne. diğer taraftan aynı hp ' de bütün markalar aşağı yukarı aynı işi görüyor . Ben yıllardır 80-66 s nin üzerindeyim bu traktörün haddi azami 4*14 alpler veya ünlü. ama geçenlerde burda veya facede biri paylaşmış 6 lı 12 atmış Aslan Parçası 6 lı çekiyor diyece yazmış. ben ona da diyeceğimi dedim. 6 lı çekiyor diye reklam yapma dedim çünkü biliyorum o traktör 6 lıyla 2 saat sürüm yapsın yanarrr.
Velhasıl-ı kelam bence bu kadar alınma kızma, yarın birgün başka bir markada görürüz aynı şeyleri konusuruz.

oarası beni ilgilendirmez kardeşim herkesin malı kendini ilgilendirir sen malına istediğin şeyi yap bundan kimene adam çekiyorsa takar bu kimseyi ilgilendirmezki reklam boyutuna gelince videoyu çekipte burada reklam olsun diye değil çektğini yada yaptığı işi paylaşmak için buraya ekiliyor bunda bir çıkar gözetirsen reklam olur...ben binlerce erkunt reklamı yapsamda zeynep erkunt bana trakötr verecek değil kii...

mesala td 110d nin arka kollarda ek piston yok 3.5 ton kaldırıyo sen kalkıpta buna 6 lı dönerliyi takarsan olmaz ama haşmeti boş ver kıymet 90 lık bile 5 ton kaldırıyo buna 6 lı dönerli taksak reklammı oluyo yani bunu anlamıyorum kaldırıyoki takıyor adam

omerfarukkoc link=topic=59362.msg641257#msg641257 date=1350853920' Alıntı:
Paylaşım İçin Teşekkürler Umut ;) Erkunt Güzel iş Çıkarıyor...
Toprak Sert, Pulluk 3 ' lü Olsaymıştı Daha Seri Ve Stabil Bir Sürüm Olurdu ;)

böyle yorumlara can kurban eleştirinide bir sınırı var bir video yüzünden bütün insanlara hakaret etmenini bir mantığı yok

yorumun için gerçekten teşekürer ömerim herkez senin gibi veya doğru düzgün yorum yapsa bu forum insanın bir evi gibi gerçekten ok-*-s ok-*-s ok-*-s ok-*-s

Üçlü olsa traktör bir vites hızlı gider ve hem zamandan hemde yakıttan iktisat yapar ben şahsen NHTL90a ya 16,no3 lükullanırım .Birkaçgün önce bizim buraya yabancı yerden 60 dönüm lük bir yerikiraladılar ve bir Valtra A900 alıp geldiler arkasında 16,no 4 lü pulluk valtranın sol ön tekeri havada gidiyo benim 3 lü pulluğu verdim sürdüler herifler böyle sert toprak görmedik diyo lar hele birde mısır yeri oldumu söklmüyo mubarek.. kardeş yinede gücenme mal senin kıymetini bilmek lazım garantisi vardiye taştan taşa çalma

bence tartışmanıza gerek yok. mesela 255 turbo kaçlı kaç numara çeker desem hepiniz 3 lü 11 veya 4 lü 9 dersiniz. ama adam 4 lü 12 numara birde dönerlisini kullanıyor. bu toprak yapısına göre farklılık gösterir. bunu hepimiz biliyoruz. o yüzden aynı güçteki traktörler bölgelere göre değişik büyüklükte ekipman kullanır aynı ekipman kullanmaz yani..

örnek 255 t
http://www.trakkulup.net/videolar-(cekimler)-323/massey-ferguson-255t-ve-4lu-12-no-donerli-pulluk/