aysan alıcam

Ynt: aysan alıcam

768 link=topic=59381.msg702518#msg702518 date=1360883430' Alıntı:
Fazla mazot yakmaktan başka pek birşey yapmaz, 25 li Kudret e küçük gelir. :)
oyle olacagi kesin abi de bu sene demire verdigim paranin haddi hesabi yok o yuzden biraz mazot yakacagiz galiba ama senin aysan in ayaklari super mis kudret e o makinanin kaclisi gider

cevo link=topic=59381.msg702568#msg702568 date=1360919822' Alıntı:
oyle olacagi kesin abi de bu sene demire verdigim paranin haddi hesabi yok o yuzden biraz mazot yakacagiz galiba ama senin aysan in ayaklari super mis kudret e o makinanin kaclisi gider

Benim aysanın ayak sayısı 29, isteğe bağlı olarak 31 li olanına kadar yapıyorlar galiba ama onlar yollara falan sığmaz, daha fazlası için de katlanabilen modellere geçiliyor. Katlanan modellerinin fiyatları da katlanıyor.Benim aysanın 3.20 cm iş genişliği var. Senin traktörün için de 29 ayaklı olanı ideal diye düşünüyorum. Bilgilendirme bölümlerinde de 90-100 beygir olan traktörler için uygun görüldüğü belirtilmiş. :)

arkadaşlar aysanı konyadan birleşim tarımdan aldım..birleşime gitmeden önce bir kaç firmaya daha baktım..ama bireşimin aysanı görünce içim gitti..muhteşem ve sağlam yapmışlar...ben daha konyadan afyona gelmeden celalettin abim aysanımı gönderdi...fabrikayı gezdirdi...kazayakları falan muhteşem sağlam....bundan sonra birleşim diyorumm....