balıkesir manyas yem karma makinesi 2012

Ynt: balıkesir manyas yem karma makinesi 2012

Paylaşım icin tesekkürler hocam kaçlira 3m3 olanı benim bu yıl çifliğe almayı düsündügüm ilk ekipman 5m3 olanına 20 bin civarında istiyorlar.

landforce da tarım kredi kooperatifi ve pankobirlik avantajları devam ediyor.... fiyatlar da tanıtım olduğu için oldukça uygun... kaçırmamanızı tavsiye ederim... satış uzmanlarımız size yardımcı olacaklardır...

Satış Uzmanı
Mehmet Yaşar HOROZ

Telefon: 0530 581 13 98
0372 323 55 96 (Dahili 112)
E-posta: myhoroz@landforce.com.tr

Satış Uzmanı
Serkan DEMİRCAN

Telefon: 0530 761 71 95
0372 323 55 96 (Dahili 113)
E-posta: serkandemircan@landforce.com.tr

öncelikle hayırlı satışlar.. lütfen beni yanlış anlamayın ama yemkarma ve gübre atma romorku fiyatları neden bukadar yüksek rica ediyorum beni kalem kalem bilgilendirirmisiniz. (ihtiyacım olan bi ürün, bilmediğim varsa öğrenmek istiyorum))ya arkadaşlar çiftçilikten biz bukadar para kazanamıyoruz. neredeyse son teknoloji araba parası.... inanın 2 ürünede ihtiyacım var ama fiyatların bukadar yüksek olmasıdan dolayı almıyorum böyle dewam edersede almıyacağım.

mf185 link=topic=59421.msg717286#msg717286 date=1363103701' Alıntı:
3 m3 20000 tl mi baya uygunmuş akşam sütünü satıp yarın sabah ilk işim bi tane almak

Size kim fiyat verdiyse , yalnış vermiş. Lutfen birdaha sorun. Fiyatlarimizin uygun oldugunu goreceksiniz. Konya tarim fuarindayiz. Yaptigimiz son yenilikleri de inceleyeblilrsiniz.

BOZKURT07 link=topic=59421.msg717289#msg717289 date=1363104337' Alıntı:
öncelikle hayırlı satışlar.. lütfen beni yanlış anlamayın ama yemkarma ve gübre atma romorku fiyatları neden bukadar yüksek rica ediyorum beni kalem kalem bilgilendirirmisiniz. (ihtiyacım olan bi ürün, bilmediğim varsa öğrenmek istiyorum))ya arkadaşlar çiftçilikten biz bukadar para kazanamıyoruz. neredeyse son teknoloji araba parası.... inanın 2 ürünede ihtiyacım var ama fiyatların bukadar yüksek olmasıdan dolayı almıyorum böyle dewam edersede almıyacağım.

Bu fiyat konularinda sizden daha cok muzdarip oldugumuzu bilmenizde fayda var. Kalem kalem aciklamamin geregi yok. Siz de makine uzerinde bulunan butun parcalarin fiyatlarini arastirabilirsiniz. Bunun yaninda satinalma, dizayn, elektrrlk , su, dogalgaz, satis pazarlama, servis, nakliye, mazot, calisanlarin maas sigorta, tanitim reklam, kalite kontrol, stopaj, gelir gider vergileri, yemek, arge calismalari, deney raporlari, stardatdasyon belge giderleri, kalite belge giderleri ve su anda aklima gelmeyen bircok gider .. Bunlarin yaninda son kullaniciya ulasmak icin araci kar paylari da goz onune alinirsa fiyatin ortada oldugu gorulecektir. Diger konularda cevap bile vermedigim cok komik yazilar var. İste ben yapsam suna mal ederim diye. O fiyatlara mal edilse idi herkez kendi kendine yapardi . En onemlisi de bizim yem karma fiyatlarimizin en uygun fiyat oldugu gercegidir. Su anda ki fiyatlarin tanitim fiyatlarimiz oldugunu vurgulamak istiyorum.elimizden gelen en uygun fiyatlara veriyoruz. Cunku ciftcimiz en kaliteli makineyi en uygun fiyata almayi hakediyor diyoruz.

cvp yazdığınız için çook teşkler. ama yanlış anlamayın bu saydığınız kalemlerin hepsi her iş kolunda gider olarak var hatta sizinde dediğiniz gibi daha fazlası bile var.. ama yinede sıra bağımsız slaj makınası, yemkarma, gübre atma romorku gibi ürün fiyatları diğer teknolajik ürünlere kıyasla çok fazla ... biz çiftçilerin enaz sizin kadar gideri olup malı para etmeyip tarlada da kalıyoo...(YAZIM ŞAHSINIZ VE FİRMANIz İLE ALAKALI DEĞİLDİR SADECE GENEL OLARAK KENDİ GÖRÜŞÜM) saygılar

LANDFORCE link=topic=59421.msg717555#msg717555 date=1363119756' Alıntı:
Size kim fiyat verdiyse , yalnış vermiş. Lutfen birdaha sorun. Fiyatlarimizin uygun oldugunu goreceksiniz. Konya tarim fuarindayiz. Yaptigimiz son yenilikleri de inceleyeblilrsiniz.

3 m3 landforce yem karma makinasının sizdeki satış fiyatı nedir bilgi verebilir misiniz?

mf185 link=topic=59421.msg717702#msg717702 date=1363156747' Alıntı:
LANDFORCE link=topic=59421.msg717555#msg717555 date=1363119756' Alıntı:

3 m3 landforce yem karma makinasının sizdeki satış fiyatı nedir bilgi verebilir misiniz?

satış uzmanlarımız size yardımcı olacaklardır...

Satış Uzmanı
Mehmet Yaşar HOROZ

Telefon: 0530 581 13 98
0372 323 55 96 (Dahili 112)
E-posta: myhoroz@landforce.com.tr

Ali buyukkirisci

05307617195

Karabey yildiz

coyote26 link=topic=59421.msg718230#msg718230 date=1363256939' Alıntı:
farkındaysan bu turkaysanın urunu 3metrekup ama bu dıgıtal kantarlı fıyatıda o yuzden farklı olsa gerek...
bende landforce demedim farkındaysan landforce yetkilisi de kendi fiyatlarını söylesin yazsın buraya forumdaki herkes görsün fiyat soruyoruz tel numarası veriyor FİRMA YETKİLİSİ arkadaş

ŞİRKET OLARAK FİYATLARIMIZIN GÜNCELLEME ORTAMI BULAMADIĞIMIZ BU GİBİ FORUM SİTELERİNE YAZMAMA KONUSUNDA KARAR ALINMIŞTIR.

FAKAT ŞÖYLE YAPABİLİRİZ...

SİZ BİZE TRAKKULUP ÖZELDEN MESAJDA, TELEFON NUMARANIZI YOLLARSANIZ, BİZ SİZE HEMEN DÖNÜŞ YAPABİLİRİZ.
VEYA info@landforce.com.tr adresine iletişim bilgilerinizi yollayın biz size ulaşalım.

bozokLu66 link=topic=59421.msg719124#msg719124 date=1363373515' Alıntı:
Videoyu izledim gerçekten güzel bi alet peki böyLe bi isim tercih etmenizin sebebi nedir bnm kafam oraya takıLdı :)
amaç İHRACAT. yani yurtdışına satmak. isminin bizim de şirketimiz Türkçe olmasını istedi . Fakat ihracat yapabilmenin en doğru yolu bu olduğuna karar verdi. Türk çiftçisinin de desteği ile daha da güçleniyoruz. tüm çiftçilerimizin %100 Türk markası olan LANDFORCE a sahip çıkmasını istiyoruz. biz de değerli çiftçimizin bize verdiği değere layık olabilmek için elimizden gelenin fazlasını yapmaya devam edeceğiz.

artık türkiye de de kaliteli makineler yapıldığının farkında olalım. çok zor şartlarda topraktan alın terinizle kazandığınız değerleri yurtdışına kaptırmayın. onlardan artık biz kazanalım.

Saygilarimizla