HATTATIN DANDİKLİĞİİİİ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

arkadaslar ben hattat kadar dandik bir traktor gormedim a50 nın motoru cin defsiyeli bizm koyde 2 tane hattat var 40 tane con dere var bagcı yoreyiz

hattat cılar deneme yaptılar 70 bg hattat 1000 lt agrotek turbo ilaçlama makinesiyle 2 lt mazot serumu yaptılar hattat 2 lt mazotu bitirdi 600lt su artırdı

john dere 5055 e ye de aynı serumu yaptılar 5055e turboda 1.5 lt mazot yaktı su artırmadı ve hattatı bitirdi sonra 300saat te hattat lar her yanından yag kacırıor cin motorlü a50 lılar

sonra kıc kıca bagladılar 5055e(60 bg) hattatın 70lıkınu (70bg) hattata agırlık atmıslar su basmıslar john dere de ne agırlık var ne su var 5 kere hattatı it surur gibi surudu bunedenle bu HATTAT KADAR DANDİK BİŞE YOK

Ynt: HATTATIN DANDİKLİĞİİİİ

gokhanozkan link=topic=59444.msg642186#msg642186 date=1351280832' Alıntı:
bu jd fanatiği çok yaşamaz.doktor durumuna ne diyor acaba ;D
:D öyle deme abi benimde aklıma yatıyo arkadaşın anlattıklarını düşününce. anahtar vurulmamış 30000saatte jd varmış 5403 müş. aklıma o model yatıyo :)

bende bişey diyeceksin sanmıştım güzel paylaşımlar yapalım lütfen vaktimiz kıymetli sınava gireceğiz 10 dakıka ayırıyoruz foruma onu da böyle boş işlerle harcamak istemıyorum

nh_fıat link=topic=59444.msg642149#msg642149 date=1351271519' Alıntı:
vay anasnı hadi hattata savaş açalım hepsine inandım hattatı jdnin çekmesine inanmadm. jdyi leylanda bağlasan leyland bile çker bea.
bak arkadas ben gozumle gordum hattat cılar dedi got gote bagayak die idda ettiler con dere baiside bagladı hattat ta agırlık var su basık 70bg jd ne su var ne agırlık var 60bg 5kere gozumun onunde surudu ben de diodum 70 bg hattat surur die cunku agırlık var dı jd suruyunce bi kere daha oldu hattata sen ister inan ister inanma zaten bizi orda jd kendini ispatladı.....

eyup reis33 link=topic=59444.msg643897#msg643897 date=1351767963' Alıntı:
bunlar boş seyler değil gerçekler uyanın...........
biz jd nin rezilliğini forumda bir günde lastikleri bittiği için mahkemelik olan arkadaş sayesinde gördük..mahkemeyi kaybettikleri halde hala lastikleri vermemek için nasıl kıvırdıklarınıda gördük.sen istersen o konuları oku. olay ulusal medyaya da yansıdı. hattatın dandikliği bunları örtermi?

eyup reis33 link=topic=59444.msg643900#msg643900 date=1351768203' Alıntı:
bak arkadas ben gozumle gordum hattat cılar dedi got gote bagayak die idda ettiler con dere baiside bagladı hattat ta agırlık var su basık 70bg jd ne su var ne agırlık var 60bg 5kere gozumun onunde surudu ben de diodum 70 bg hattat surur die cunku agırlık var dı jd suruyunce bi kere daha oldu hattata sen ister inan ister inanma zaten bizi orda jd kendini ispatladı.....
hade hade..
aksazli link=topic=59444.msg643967#msg643967 date=1351782326' Alıntı:
ya bu yeni üyelerde olmasa milleti kim uyandıracak,,,,, ne olurdu bizim halimiz, allah korusun hattat filan alırdık sonrada jd ye maskara olurduk.. :)
alk-*s alk-*s
ramiz balcıoğlu link=topic=59444.msg644030#msg644030 date=1351790622' Alıntı:
biz jd nin rezilliğini forumda bir günde lastikleri bittiği için mahkemelik olan arkadaş sayesinde gördük..mahkemeyi kaybettikleri halde hala lastikleri vermemek için nasıl kıvırdıklarınıda gördük.sen istersen o konuları oku. olay ulusal medyaya da yansıdı. hattatın dandikliği bunları örtermi?
anlş-*s alk-*s

nh_fıat link=topic=59444.msg644415#msg644415 date=1351859992' Alıntı:
hade hade.. alk-*s alk-*s anlş-*s alk-*s
LASTİĞİN MARKASI JOHN DERE Mİ???? SENCE O BAİİ NİN AYIBI JD NİN AYIBI DEİL VE SUNU BİL Kİ BİZM BAİİ COK İLGİLİ HATTAT AL KAZAN DİYN ARKADASA SORUOM CİNKÖYÜNDEN ABİM HATTAT ALDI A50 BEN DEDİM ALMA DİE AMA... NAFİLE neyse 2002 240 verdi doblosunu verdi 10.000tl de para verdi hattat aldı hattat ddan memnun kalmadı 300 saatte patlak verdi baii ye goturdu cinkoyunden abim baii kaclira tuttu bilionmu ??? bainin ismini veriom hatta TARSUS BİLMİOT HATTAT BAİ 25.000tl tuttu... bu mu hattatın kazancı istediginize sorun beraber gittik baii ye 25.000tl tuttu esnafa sorduk tarsus esnafı almam dedi satılmıo cunku bizm abi zarar ettigi ile kaldı soruorum bumu hattatın kazancı....

eyüp reis kusura bakmada burda çok taraflı düşünüyosun bizim burda hattattan memnun olanda var jon deredende..hattattan şikayetçi olanda var jon dereden de sen ise gelip burda saşma saçma ahkam keser gibi konular açıyosun..john derenın ne olup olmadıgını bi sen mi bılıyorsun? yada hattatın? o abim dediğin adam safmıki traktörüyle arabasını verip gidip bide 50 lik hattat almış demekki motordan anlamıyomus...ha hepsini geçtim hattatda çin motoru var demişlsin peki o abini gidip neden uyarmadın çin motoru var bunda alma diye? lütfen biraz daha mantıklı yorumlar yazalım ve birbirimizi kıracak seviyeye gelmeyelim...

eyup reis33 link=topic=59444.msg644448#msg644448 date=1351867914' Alıntı:
LASTİĞİN MARKASI JOHN DERE Mİ???? SENCE O BAİİ NİN AYIBI JD NİN AYIBI DEİL VE SUNU BİL Kİ BİZM BAİİ COK İLGİLİ HATTAT AL KAZAN DİYN ARKADASA SORUOM CİNKÖYÜNDEN ABİM HATTAT ALDI A50 BEN DEDİM ALMA DİE AMA... NAFİLE neyse 2002 240 verdi doblosunu verdi 10.000tl de para verdi hattat aldı hattat ddan memnun kalmadı 300 saatte patlak verdi baii ye goturdu cinkoyunden abim baii kaclira tuttu bilionmu ??? bainin ismini veriom hatta TARSUS BİLMİOT HATTAT BAİ 25.000tl tuttu... bu mu hattatın kazancı istediginize sorun beraber gittik baii ye 25.000tl tuttu esnafa sorduk tarsus esnafı almam dedi satılmıo cunku bizm abi zarar ettigi ile kaldı soruorum bumu hattatın kazancı....

Kaç paraymış o motor öyle ne varsa vermişsiniz.. Hattat a50 de kendi motoru var 240 tan pek üstün yanı yok yani..Baştan yanlış seçim yapmış sizin birader..

Bu tarz fanatik mesajlar yazmana gerek yok burdaki herkesin aklı fikri var,anlattıkların doğru veya yanlış ona ben karışmam ancak insanlar neyin ne olduğunu gayet iyi biliyor merak etme.Seni uyarıyorum bu tarz tartışma çıkartacak mesajlara devam edersen ceza alacaksın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...