işte bir yalancı daha eyup reis33

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bir zamanlar yeni traktörüm meaşallah diyip gezen biri vardı.sonra traktörlerin kendisinin olmadığını tigemin olduğunu ispatlayınca haber alınamadı.bu eyup reis33 nickli arkadaşdada sıkıntılar var.ben 1 tane yakaladım :)

eyup reis33 link=topic=56761.msg642166#msg642166 date=1351277967' Alıntı:
arkadasim sen johndereyi sucluon peki sen yorendeki BAİİYLE Mİ SİKİNTİN VAR YOKSA FİRMANİN KENDİSİMİ? CUNKU SUANA KADAR JOHN DERE DUNYADAKİ EN İYİ FİRMA BİZİM BURDAKİ BAİ COOK ANLAYİSLİ BELKİ SENİN BAİİ ADAM OLMAYA BİLİR AMA SEN KALİTEDEN VAZGECME JD YE HAKARET ETMEYİN HAKARET EDİLCEK FİRMA DEİL BENDE CİFTCİYİM?
eyup reis33 link=topic=56147.msg642228#msg642228 date=1351314244' Alıntı:
tamam claas guzel biçer uretiyor ama orada jd nın w 540 modeli olsa idi jd alırdı bizde 9970 pamuk hasat makinesi var cok memnunuz jdd pamuk biçerinde dunya lideri suana kadar massallah arıza vermedi 2006 model ve aynı zaman da mersin john deere baiisiyiz gecenyıl urfalılar 250.000 dolar tklif ettiler vermedik.
evet 1 gün arayla 2 ileti.ilk iletide çiftçi ikinci iletide bayi.bir gecede bayilik alma ihtimali yok çünkü bayram tatili ;D
ayrıca yazdığı cümleler rahatsız edici.dandik hattat vs gibi konular açmıştı.bu konuyu açmamın sebebi bizi enayi yerine koymamasını istiyorum ve uslubunu düzeltsin diyorum... ok-*-s

Ynt: işte bir yalancı daha eyup reis33

olum bakin ben baii deilim amcamin oglu baii akrabamizin her yazdigim dooru jd yi cekmeyenler utansin orada baii bizim deil kagit ustunde ama bizim sayilir ben heryerde doorucuym bana ve jd ye iftara atma baii akrabamiz bizdedd 3 tane john dere var ben biz dedim ben demedim kendi kendine konusma uslup mus ben doorulari soyluyom ki bai benim amca oglum ve yazin 27 koyde deneme yapti ve hepsindede jd az yakti test ettik koyde hattatlada deneme yapti yendi BEN LAFİMİN ARKASİNDAYİM ASİL SAHTEKAR SENSİN HATTAT A50 CİN MOTORLUDUR DANDİKTİR BUZİM KOYDE 2TANE AR 300 SAAT TE HER YANİNDAN YAG KACİRİOR VE 2.elde para etmio kim TEKRAR DOYOM BİZ BAİİ DEİLİZ AMA BAİİLİK BİZİM SAYİLİR EMMİOGLUMUN BEN 2004DEN BERİ KULLANİOM USTNE MOTOR BANA İFTARA ATAN O ADAM SAHTEKARDİR BENİM HER YANİM ACİK DOORULARİ SOLUYOM HER DENEMEDİN VİDEOSU VAR KİMSE EZBERE KONUSMASİN JOHN DERECİLERİDE FİATCİLAR KARALAR NEDEN CUNKU 5050 E TT 50DEN AZ YAKTİ TURBODA SU ARTİRMADİ GELİN KİRLİK YORESİNDE HERSEZE SORUN YER GOK JD BAİİ BİZM ORDA SATİS PATLMASİ YAPTİ TEKRAR DİOM BANA İFTİRA ATMA BAİİ AKRABAM DİKKAT EDERSEN BEN DEMEDİM BİZ DEDİM Kİ BAİİ BİZİM SAYLİR İFTRA ATMA ALCAKLİK YAPMA

takmaklı link=topic=59466.msg642266#msg642266 date=1351345555' Alıntı:
bilgisayar başında nasıl olsa kimse görmüyo.motoruda tarlayıda onun için rahat rahat sallıyolar.
ne sallamasi be vidyo va r kanit var bastan sona killikte herseze sor eshabi kef yoresinde kanitim ispatim var baii akrabam 27 kode deneme yapti herkes kafasinda konusuo

eyüp reis seni canı gönüldn tebrik ediyorum. yani şu johndere evlat olsa bukadar sevilmez :D nasıl bir jd aşkıdır bu :)
farkındaysan dandik diye tabir edilmiyor. her markanın bir iyisi birde kötüsü illa oluyor. kalkıpta burada jd nin hidroliği şundan bundan çok çok kuvvetli diyemezsin. jd nin ağırlığı şundan bundan fazla diyemezsin. daha birçok örnek misal. keşke bizimde jd miz olsa elimizde bunlar var be eyüp kardeş. nabalım yani dertten üzülelim mi. cöö-*s :)

gokhanozkan link=topic=59466.msg642253#msg642253 date=1351338303' Alıntı:
bir zamanlar yeni traktörüm meaşallah diyip gezen biri vardı.sonra traktörlerin kendisinin olmadığını tigemin olduğunu ispatlayınca haber alınamadı.bu eyup reis33 nickli arkadaşdada sıkıntılar var.ben 1 tane yakaladım :)
evet 1 gün arayla 2 ileti.ilk iletide çiftçi ikinci iletide bayi.bir gecede bayilik alma ihtimali yok çünkü bayram tatili ;D
ayrıca yazdığı cümleler rahatsız edici.dandik hattat vs gibi konular açmıştı.bu konuyu açmamın sebebi bizi enayi yerine koymamasını istiyorum ve uslubunu düzeltsin diyorum... ok-*-s
HADİ DİYELİM BEN MERSİN BAAİ SİYİM BENİM DERDİME NE OLUYOR DEİNOZLİLİLERE ANKARALİLARA CON DEREYİ OVECEM BİRAKİRİM ORANİN BAİİ Sİ DUSUNSUN AMA EN BAİİ DEİLİM SANKİ ANKARADAN VATANDAS JD ALDİGİNDA BANA PARA Mİ GİRİYOR YOK ZARARİ Mİ OLUYOR YOK HADİ SEN MERSİNDEN OLSAN NEYSE BEN OZMAN BAİİYİMDİR MESALA AKİL VAR MANTİK VAR GİDİYİM ANKARALİYA YADA İZMİRLİYE NİYE DİL DOKEM BEN GORUP TEST İTTİKLERİMİ SOYLİYOM YANİ BİRAZ DUSUNSEN BENİM BAİİ OLMADİGİMİ ANLARSİN????

eyup reis33 link=topic=59466.msg642331#msg642331 date=1351368580' Alıntı:
HADİ DİYELİM BEN MERSİN BAAİ SİYİM BENİM DERDİME NE OLUYOR DEİNOZLİLİLERE ANKARALİLARA CON DEREYİ OVECEM BİRAKİRİM ORANİN BAİİ Sİ DUSUNSUN AMA EN BAİİ DEİLİM SANKİ ANKARADAN VATANDAS JD ALDİGİNDA BANA PARA Mİ GİRİYOR YOK ZARARİ Mİ OLUYOR YOK HADİ SEN MERSİNDEN OLSAN NEYSE BEN OZMAN BAİİYİMDİR MESALA AKİL VAR MANTİK VAR GİDİYİM ANKARALİYA YADA İZMİRLİYE NİYE DİL DOKEM BEN GORUP TEST İTTİKLERİMİ SOYLİYOM YANİ BİRAZ DUSUNSEN BENİM BAİİ OLMADİGİMİ ANLARSİN????
birader;
1-Lütfen Türkçe yaz.
2-Forumlarda büyük harfle yazmak bağırmak manasına gelir.Küçük harfle yaz
3-Bir gün çiftçiyim,ertesi gün bayiyim diyorsun.Bunu yakaladığımız zaman bayi amcaoğlu diyorsun.Madem amcaoğlun bayi niye ben bayiyim diyorsun.
4-İnsanların traktörlerine hakaret edemezsin.Burada her markadan 10 larca kullanıcı var.Kimse kimsenin traktörüne dandik diye hitap edemez.
5-Bu forumda memleket yoktur.Bu forumda herkes Türkiyelidir.Yozgattan birinin problemi olunca izmirdeki kişi çözmek için uğraşır.Senin mersinli ,benim ankaralı başkasının karslı,öbürünün Gaziantepli olması kimseyi bağlamaz.Bu forumda tekrar söylüyorum herkes Türkiyelidir.
6-Bu forumda genel geçer bir düşünce vardır.'Adam ol canımı ye' Bilmem anlatabildimmi?

gökhan abi uğraşma tartışmaya bile değmez böyle arkadaşlarla ne desen de kendi bildiğini okur he sensin kardeşim jon dere de dünyanın en iyi traktörüdür senin malın da sana hayırlı olsun bol kazançlar iyi forumlar lütfen konu kalabalığı yapı millete yalan yanlış ithamlarda bulunma bak bunca millet i hep karşına alıyorsun herkese bi ahkam kesme edasındasın sen

bak birader ben adamim iftiraci sensin ben baiyiyim dmedim biz nedemek birden cok kisi demek suan telfondan yaziom 2 sunuda anla iftira atip durma senin sorunun bazi seyleri idrak edememen benim baii akrabam yalanmi soleyem bizim saylir ama bizim deil konu bicerden acilcinca yan konuda biz dede bicer var dedim ama sen bir sey idrak edememissin...

delihan link=topic=59466.msg642335#msg642335 date=1351369316' Alıntı:
gökhan abi uğraşma tartışmaya bile değmez böyle arkadaşlarla ne desen de kendi bildiğini okur he sensin kardeşim jon dere de dünyanın en iyi traktörüdür senin malın da sana hayırlı olsun bol kazançlar iyi forumlar lütfen konu kalabalığı yapı millete yalan yanlış ithamlarda bulunma bak bunca millet i hep karşına alıyorsun herkese bi ahkam kesme edasındasın sen
BEN AHKAM KESMİOM DOORULARİ SOYLUYOM BİRADER

eyup reis33 link=topic=59466.msg642340#msg642340 date=1351369824' Alıntı:
BEN AHKAM KESMİOM DOORULARİ SOYLUYOM BİRADER
iyi peki öyle olsun forum kurallarını oku belli yeni üyesin ve bazı şeyleri bilmiyorsun forum kurallarını oku ve ondan sonra yorum yap

yaw arkada$ bi yalancıdır sardırdınız gidiyor bırakın yalan söyleyen söylesin .. herkes dedektif kesildi .. dogrucuları bulma forumumu oldu burası .. bırakın bu i$leri .. insanoglu i$te yalancısıda var dogrucusuda ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...