Traktor CAN ' dir

Traktor can dir candan öte canan dir

Yagmurdan dolayi elektrikler gitti babam arabayi alip kahveye gitmis uyku sersemi canimda istemedi evde kaldim
Ev icinde don dur baktim olmucak actim bilgisayari 1 saat oldu 1.5 saat derken sarj bitti
telefona dadandim mesajlasiyom yagmurda yolda kalan arkadasla dalga geciyom zaman gecsin diye sarja da dikkat etmedim az kalmis.sarj biticek diye hatunla helallestim. Derken arkadas basladi dalga gecmeye :) hakli ben baslattim
Jenerator var ama depoda yagmur hizli yerler camur hic olmaz bizim is ordan buraya gelmez
Can sikintisina nostaljiye dondum kapattim fenerleri 2 tane gaz lambasi yaktim zamanla alistik kokusuna guzel oldu kafamizda bi guzel oldu sanki :) :) :)
Uykum yok patlicam sikintidan ama yapcak bisey yok
Yemek yer yatarim derken
Aklima 12 -220 volt. Donusturucu geldi yagmurluk takiminida buldum. Sirt cantasina doldurdum butun malzemeleri :) bi hizla ciktim evden
Nereye ? ekmek teknemin yanina :)
Simdi keyfim yerinde.
Radyoda pal station caliyo
Dizustu bilgisayarinda keyfi iyi kapali Sarj olmakla mesgul
Telefon da sarjda bu satirlari yaziyo simdi
Vaktimiz bol kuru kuru olmaz limonata cekirdek biskuvi de aldim
Keyfim yerinde artik.
Allah basimizdan eksik etmesin traktorleri :)
Eski yeni fark etmez Yoklugu zor
Trakya genelinde guzel yagmur var Herkese hayirli. Ve bereketli yagmurlar nasip etsin

Ynt: Traktor CAN ' dir

Doğru demişsin, jeneratörlerimizin bulunmadığı zamanlarda elektrikler kesildiğinde,traktörümüzün hava filtresine takılan bir aparat vasıtası ile inekleri sağdığımız günler vardı. :)

Ynt: Traktor CAN ' dir

vale link=topic=59514.msg643002#msg643002 date=1351547779' Alıntı:
ekmek teknemiz, elimiz ayağımız ..ilk traktörümü sattığımda sanki aileden birisi eksildi, evin önü boşalmıştı ..

ilk traktörüm JD 5085 M yi alırken ilk arabamı (bmw) ve NH 60-66 dt (ithal ) verdim takasa şimdi keske 60 -66 yı vermeseydim diye üzülüyom

osmanli link=topic=59514.msg643003#msg643003 date=1351547818' Alıntı:
güzel bir paylaşım. tebrikler

teşekkür ederim

bartu link=topic=59514.msg643020#msg643020 date=1351550418' Alıntı:
yağmurun bir faydasını insanı biraz şaair ediyormuş demekki,
güzel paylaşım olmuş Hasan eline diline sağlık....

eyw abi saolasın
yağdı yağmur çaktı şimşek sendemi şair oldun ... ( adam :) :) atalarımız boşa laf söylememişler yağmur işi sakat :)

ufukk link=topic=59514.msg643022#msg643022 date=1351550773' Alıntı:
Bu konuda gerçekten yeteneğin olduğunu düşünüyorum. :)
aa bea toprak yağmursuz olmuyo :)

768 link=topic=59514.msg643026#msg643026 date=1351551246' Alıntı:
Doğru demişsin, jeneratörlerimizin bulunmadığı zamanlarda elektrikler kesildiğinde,traktörümüzün hava filtresine takılan bir aparat vasıtası ile inekleri sağdığımız günler vardı. :)
her derde deva traktör :) süt aparatından görmedim cok iyi düşünülmüş yokluk neler yaptırıyor