kiralık tarla trafo 2 adet dinamo

slm arkadaşlar bende 200 dekar sürülü tarla ve ırmak kenarında sulama trafomu kiraya verecem tarlalarım sıfırdır patates pancar vs gibi ürünler için uyumludur 2 tane 30 luk dinamo ve 100lük dinamo için büyük panom vardır ilgilenen arkadaşlara duyrulur

Ynt: kiralık tarla trafo 2 adet dinamo

ekin yeriydi biz hayattaüst üste bostan yapmayız bir herk bir ekin bir bostan bu sene firezdi sürdüm ekin yeri çok renkli patates oluru bizim buralarda zaten niğde nevşehie derin kuyunun tüccarları tarla arıyor buralarda

bir sene herk kalıyor yani sürüp bırakıyorum ertesi sene bostan bostanı kaldırdığım zamanda ekin ekiyorum biçilince sürüp herke bırakıyorum verim yüzde yüz artıyor busene ben dönümünden (2500 m2)den 12,5 ton patates aldım garantisinide verebilir tarlalarımın

sameci38 link=topic=59517.msg643164#msg643164 date=1351610824' Alıntı:
bir sene herk kalıyor yani sürüp bırakıyorum ertesi sene bostan bostanı kaldırdığım zamanda ekin ekiyorum biçilince sürüp herke bırakıyorum verim yüzde yüz artıyor busene ben dönümünden (2500 m2)den 12,5 ton patates aldım garantisinide verebilir tarlalarımın
ıcar pıyasası ne kadar acaba anladıgım kadarıyla ırmakdan su alınacak su yaz donemlerınde sıkıntı sıra fln olurmu acaba bunları ogrensek talıp oluruz olmasakda yardımcı oluruz

ırmak zamantı ırmağı ilerde seyhan nehri oluyor su asırlardır geçermiş burdan hiç bir sıkıntı olmazistediğin sıklıkta sulama yapabilirsiniz ilgilenen arkadaşlar özelden görüşelim numaramı verip detaylı hatta resim koyabilirim