TL100A(Türkiye'nin İlk Ayaklı Discotek'i) HAKKINDA ALDIĞIM BİR İLETİ :)

Geçenlerde Youtube ' a Yeni Geçiş Yapmıştım, Videolarımı İzleyen Yabancı Bir Üye Tarafından Gmail Hesabıma Gönderilen İletinin Türkçe Çevirisi;

Selam,

Sadece YouTube (NH TL100A AUDİO TUNİNG [Part 3]...!!!), inanılmaz videolarınızı bir fark!

Ancak, video izlerken fark ettim ilk şeylerden biri değil birçok kişi bunu görüntülemiş olduğunuz oldu.
Gerçekten burada bulunuyor bok bazı çok popüler olur ve sonra sizin gibi gerçekten iyi şeyler kalabalığın içinde kaybolursa beni darbeler uzak.

Ben sık sık bu söyleme, ama videolar gerçekten ben Youtube ' da gördüğüm en iyi bazılarıdır.

Sizin videolar gerçekten taze bir nefes vardır.

Ynt: TL100A(Türkiye'nin İlk Ayaklı Discotek'i) HAKKINDA ALDIĞIM BİR İLETİ :)

ranger link=topic=59570.msg643655#msg643655 date=1351706298' Alıntı:
Ömer senin gezer diskoteki tüm dünya gördü meşhur oldu :D
Daha Tam Olarak Değil Abi :D Yinede Tanınmışız Baya...

Çünkü Geçenlerde Yabancı Bir Traktör Forum Sitesinde De Benim Videolar Denkgeldi :D
Bir De Yabancıo Bir Traktör Facebook Grubunda da Benim Fotoğraflar Vardı :)

Tesekkürler Beyler :) Su Anda Mobilden Giriyorum Pc ' den Girdiğimde İngilizcesini de Atarım ;)
Farmphoto ' ya Bi Aralar Takıldım Da Orası Bizim Burası Kadar Hosuma Gitmedi O Yüzden Üye Filan Olmak Düşüncesi Geçmedi Aklımdan, Ama Bir Ara Bi Daha Bakayım Erkan Bey, Tesekkürler ;)

İletinin Orjinali;

Hiya,

Just noticed one of your videos on YouTube (NH TL100A AUDİO TUNİNG [Part 3]...!!!), incredible!

However, one of the first things I noticed while watching your video was that not many people have viewed it.
It really blows me away that some of the crap that ' s on here gets so popular, and then the truly good stuff like yours gets lost in the crowd.

I don ' t say this often, but your videos were really some of the best I have seen on YouTube.

Your videos are really a breath of fresh air.