Erkunt Traktör'den Bir İlk Daha!!!!

Erkunt Traktör ' den Bir İlk Daha !

Erkunt Traktör 2013 Şubat Ayında Şimdiye Kadar Olmadığı Bir Sınıfta Piyasaya Sunulacak Beygir Gücü Yüksek Traktörlerü İle Türkiyenin Gururu Olmaya Devam Edecek.Yeni Ürün 2012 Yılı Bitmeden Firma Tarafından Lanse Edilecektir.

Erkunt Traktör ' ' Türkiye ' nin Traktörü ' '

Ynt: Erkunt Traktör'den Bir İlk Daha!!!!

Konuyu Açan Arkadaş Gerçekten Benden Önce Çıktı. Ben Paylaşmıstım Facebookta Erkunt Traktör Sayfasında Dedim Bari Burada Da Paylaşıyım Herkes Öğrensin Ama Sen Benden Önce Çıktın Helal Olsun Valla :))

Gel Gelelim Konumuza.Bu gelişmeler Gerçekten Erkunt Traktör Ve Türkiye Açısından Önemli.Gerçekten Erkunt Traktör Türkiye de Bir İyi Bir Gelişmeye İmza Atarak Türkiyenin Gururu Ve Lokomatifi Olmaya Aday Olduğunu Bir kez Daha Kanıtladı...

22sercan22 link=topic=59573.msg643679#msg643679 date=1351712675' Alıntı:
Konuyu Açan Arkadaş Gerçekten Benden Önce Çıktı. Ben Paylaşmıstım Facebookta Erkunt Traktör Sayfasında Dedim Bari Burada Da Paylaşıyım Herkes Öğrensin Ama Sen Benden Önce Çıktın Helal Olsun Valla :))

Gel Gelelim Konumuza.Bu gelişmeler Gerçekten Erkunt Traktör Ve Türkiye Açısından Önemli.Gerçekten Erkunt Traktör Türkiye de Bir İlke İmza Atarak Türkiyenin Gururu Ve Lokomatifi Olmaya Aday Olduğunu Bir kez Daha Kanıtladı...
ben aslında öğlen okumuştum yazının tamamını fakat konu açmadım facebook ta paylaşıldığını gördüğümde dedim siteye paylaşayım

Gerçekten sevindirici bir gelişme acaba beygir gücü ve yeni teknik donanımları olucak mı acaba fabrikadan bilgi almaya calısıyorum ama hala bır netıce alamadım...

maşallah inşallah daha teknolojik daha güzel traktörler üretilirler keşke bu işe 30 sene önce girebilselerdi şu an daha ilerde olurlardı ... erkuntun bu hızla gelişimi beni mutlu ediyor....