arkadaslar yardııımmmm lütfenn

266 gold uzel traktorum var ve son 3 gündür sol basdan ilk sıradaki 3. ikaz lambasi yaniyor devir 1500 ü gecince yaklasık 15*20 dk sonra sönüyor acaba nedeni nedirr??

Ynt: arkadaslar yardııımmmm lütfenn

massey ferguson 277 gold link=topic=59594.msg644451#msg644451 date=1351868180' Alıntı:
kardeş o ilk 3 lamba kontaga ilk bastıgında 3-4 saniye bekle (çalıştırmadan) o ışıklar sönünce dene çalıştırmayı o zaman sorun kalmaz gibi
kardes 3*4 saniye bekliyom zaten bu calisirken tek yanıyo

İlkelliğin gözünü seveyim, kralın bi şarj lambası yanıyo, bi kaç gündür hayli çok yanmaya başladı gece lambası adeta.:) Akışına bırakktım bende, direksiyon pompasına da motor yağı vermiş, biraz biriksinler hepsini söküp götürcem sanayiye.:)

saolun arkadaslar bnde ilk yag eksik diye düsündüm sürekli kontrol ederim yagını hava filtresini tohuma baslamadan mazot motor filtresini degistirdim motor yagını o filtreyi degistirmedim servisdeki usta gerek yok 500 saatde degistir dedi aklima takilmisdi icim rahatladi tekrar tesekkürler arkadaslarr

nailyetek link=topic=59594.msg644683#msg644683 date=1351888777' Alıntı:
İlkelliğin gözünü seveyim, kralın bi şarj lambası yanıyo, bi kaç gündür hayli çok yanmaya başladı gece lambası adeta.:) Akışına bırakktım bende, direksiyon pompasına da motor yağı vermiş, biraz biriksinler hepsini söküp götürcem sanayiye.:)
öyle deme nail abi.yeni traktörlerde senin çişin gelse traktörde uyarı ışığı veriyor ;D
sen kralı üzme,iş ortasında üzer seni bir daha kimse barıştıramaz.:D

gokhanozkan link=topic=59594.msg644801#msg644801 date=1351898616' Alıntı:
öyle deme nail abi.yeni traktörlerde senin çişin gelse traktörde uyarı ışığı veriyor ;D
sen kralı üzme,iş ortasında üzer seni bir daha kimse barıştıramaz.:D
:D:D kral bensiz yapamaz, kanks olduk artık.:)