Hasan-Oğuz-Faruk Farming Simulatör 2013 Multiplayer Resimler

Ynt: Hasan-Oğuz-Faruk Farming Simulatör 2013 Multiplayer Resimler

arkadaşlar oyunu PLAY STORDAN SATIN ALDIK 2 KİŞİYİZ İKİ TANE ALDIK GÜZEL BAĞLANABİLİYORUZ SORUN YOK FAKAT OYNADIK SIKILDIK KAYDEDİP ÇIKTIK SONRA OYNAMAK İSTİYORUZ KURUCU ARKADAŞIMIN OYUNUNA GİRDİM TAP A BASIYORUM HİÇ BİR MAKİNEYE GEÇMİYOR 0 DOLARIM VAR NE HİKMETSE ARKADAŞIN MİLYONLARI OLDU.. İYİ BİLEN BİRİSİ ŞU OYUNU NASIL MULTİPLAYER KURACAZ HANGİ AYARLARA DİKKAT EDECEZ YAZABİLİRMİ LÜTFEN ACİL YARDIM TALEP EDİYORUZ

yarasa839 link=topic=59647.msg715761#msg715761 date=1362858740' Alıntı:
arkadaşlar oyunu PLAY STORDAN SATIN ALDIK 2 KİŞİYİZ İKİ TANE ALDIK GÜZEL BAĞLANABİLİYORUZ SORUN YOK FAKAT OYNADIK SIKILDIK KAYDEDİP ÇIKTIK SONRA OYNAMAK İSTİYORUZ KURUCU ARKADAŞIMIN OYUNUNA GİRDİM TAP A BASIYORUM HİÇ BİR MAKİNEYE GEÇMİYOR 0 DOLARIM VAR NE HİKMETSE ARKADAŞIN MİLYONLARI OLDU.. İYİ BİLEN BİRİSİ ŞU OYUNU NASIL MULTİPLAYER KURACAZ HANGİ AYARLARA DİKKAT EDECEZ YAZABİLİRMİ LÜTFEN ACİL YARDIM TALEP EDİYORUZ
abi oyunu kuran kişinin senden önce oyuna girmesi ve senin onun oyununa girmen lazım seni kabul edicek ve oyuna baslarsınız para oyunu kuran kişdedir ve herseyi o alıp satar sen birsey yapamazsın...

kardeş cevabın için çok teşekkürler dediğin gibi oralar anladıkta bak dünden beri yaşadığımız sorunları sana yazim iki oyunda ayrı keyli orjinal
1) O OYUNU KURUYOR BEN SONRA DAHİL OLUYORUM BENDE PARA 0 (TAMAM BUNU KURUCU DİYEK GEÇELİM)
2)GÖRÜNMEYEN TRAKTÖR GÖRÜNMEYEN OYUNCU O BENİ GÖRÜYOR YANIMDAN TRAKTÖRLE GEÇİYOR BEN ONU GÖREMİYORUM
3)OYUNU OYNADIK KAYDETTİK ÇIKTIK AKŞAM TEKRAR OYNAYAK KALDIĞIMIZ YERDEN DEDİK O GİRİYOR GÖREVE BAŞLIYOR BEN GİRİYORUM MAKİNALAR ÖNCEDEN VAR TABA BASIYORUM MAKİNAYA GEÇMİYOR ÖYLE DOLANIYOZ KÖYDE... ÇIKTIM GİRDİM OLMADI ÇÖZEMEDİK SORUNU CEVAPLAR İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER ŞİMDİDEN

arkadaşlar sorunları çözdük çok dehşet 10 numara bir oyun olmuş.. şahsen fakat bu internette benimki fiber olmasına rağmen olan kopmalar yokmu çok sinir bozucu.. BU OYUNU BİLEN ARKADAŞLAR LAN ÜZERİNDEN NETE GEREK KALMADAN OYNAYAMIYORMUYUZ İNTERNET CAFELERDE HER OYUN OYNANIYOR ONLAR LANDA OYNUYOR BİLDİĞİM KADARIYLA

Biz Arkadaşla Multi Yapıyoruz(MODSUZ OYNAYABİLİYORUZ) Fakat Modlu Sw Kurunca O Start Diyemiyo Ve Bende Olan Rar.lar Ondada Var İkimizde belgeler/my games/farming sim 2013/mods İçine attık yamaları Fakat Yine Giremiyoruz Sorun Nedir Sizce ? Ve Oyunda Konuşma Penceresini Nasıl Açıyoruz , Biz Arkadaşımla Konuşamıyoruz.

Yardımcı Olursanız Çok Sevinirim , Şimdiden Teşekkürler.

GooLqE link=topic=59647.msg716928#msg716928 date=1363029042' Alıntı:
Biz Arkadaşla Multi Yapıyoruz(MODSUZ OYNAYABİLİYORUZ) Fakat Modlu Sw Kurunca O Start Diyemiyo Ve Bende Olan Rar.lar Ondada Var İkimizde belgeler/my games/farming sim 2013/mods İçine attık yamaları Fakat Yine Giremiyoruz Sorun Nedir Sizce ? Ve Oyunda Konuşma Penceresini Nasıl Açıyoruz , Biz Arkadaşımla Konuşamıyoruz.

Yardımcı Olursanız Çok Sevinirim , Şimdiden Teşekkürler.

T ' den açılıyordu heralde