BUDA BİZİM 80-66S DT TURBOLU

Ynt: BUDA BİZİM 80-66S DT TURBOLU

Fotolar için saol...Arkadaşlar yayınlamakta yardımcı olmuş... Aramıza hoş geldin... Fotoğrafların devamını bekleriz...
Motorunda 10 numara motor...Gerçekten 80-66 ' lar çok dehşettirler...Allah iyi günlerde uzun uzun kullanmayı nasip etsin...

GARRETT marka avrupadan gelen turbosu var 3.000 ytl ye yaptırdık.. motorun sesi falan değişti vites değişlerinde turbonun zevk verici bi sesi var motorun çekişi arttı yakıt hissedilebilir dercede azaldı artı olarak hiç dumanlamıyor :)

erkut orkal link=topic=6710.msg71477#msg71477 date=1220443661' Alıntı:
GARRETT marka avrupadan gelen turbosu var 3.000 ytl ye yaptırdık.. motorun sesi falan değişti vites değişlerinde turbonun zevk verici bi sesi var motorun çekişi arttı yakıt hissedilebilir dercede azaldı artı olarak hiç dumanlamıyor :)

evet turbo pek duman yapmaz...ben 80 66 kullandım ... belki fark ettin mi bilmiyorum .. 80 66 larda 2. 3. vitesler neredeyse aynı .. 4. vitese alınca motor birden çok fark ediyor bilmem hissedebilidinizmi ... acaba neden ?

bencede hız olarak 2 ve 3ün fazla bi farkı yok adamı uyuz edebiliyor bazen bence tarla sürerken uygun olsun diye öyle yapmış olabilirler ;) ama 4e taktığım zaman kimse dur diyemez hemen 3000 deviri görürüm süreklii 3000 DEVİRRRR......... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!