Erkuntçuların Muhabbet Köşesi..

Ynt: Erkuntçuların Muhabbet Köşesi..

SmhGwz link=topic=59707.msg645825#msg645825 date=1352204748' Alıntı:
ahaha tm moruk sende gel :d wamrı şikayetin önerin ;)
Olmas mı, daha geçen gün değiştirdim kontaği her yıl değişti:D garanti kapsamında . Bu sefer 70-56 kontaği taktırdım bakalım.

wan7ed link=topic=59707.msg645829#msg645829 date=1352205347' Alıntı:
Olmas mı, daha geçen gün değiştirdim kontaği her yıl değişti:D garanti kapsamında . Bu sefer 70-56 kontaği taktırdım bakalım.
olunm o kontaklarda war bişey herkes aynı diyor ama çözemedim bizim son kontak sola döndürdüğünde teyp çalışmıyor önceden çalışıyordu şimdi kontagı sağ çeviripğ tam açman laızm o zamnda sssss pompalıyor :D

SmhGwz link=topic=59707.msg645831#msg645831 date=1352205451' Alıntı:
olunm o kontaklarda war bişey herkes aynı diyor ama çözemedim bizim son kontak sola döndürdüğünde teyp çalışmıyor önceden çalışıyordu şimdi kontagı sağ çeviripğ tam açman laızm o zamnda sssss pompalıyor :D
Erkunt ' un elektrık aksamı berbat zaten.. Bizim kontak Takılı kalıyordu. Fabrıka kabul etti zaten bnu , sonrakı kontaktarda da aynı sorun devam ettı. Sonrası, kendı sökügümüzü dikmeyi öğretti bize.

msjlar karıştı du bea yanlış yere yazmışım .D
walla erkunt ta değil bence onlar yerli ürün oluyor yerli mallarda bi sorun war biz geçen gaz gelinde sorun yaşadık aynı 3-4 değiştirdik sonra nh taktık düzeldi fln şimdi e serisinin olmuş geçen servis demezmi 50 lira yl parası alrıım diye :D
bu dandik sorunlar aynı pejodaki gibi adamı isyan ettiri motor sağlam olsa bile.

ben oks denılen motoru degıstırtmekten bıktım.4 tane degıstı sımdı gene bozuldu.aldıgımdan berı bi duzgun kullanamadım.kontakta 3. oldu hayırlısı bakalım.bıde sıze soyle bi onerım var erkunttakı teypler için.kontaktan bagımsız calıssın diyosanız eger sıgorta kutusunu acın.kullanım kılavuzunu acın.sıgorta ayrıntılı gosterım sayfasında teypin sıgortası ile tepe lambasınınkı yan yana.5 cm lik bi kabloyla üst taraftan ıkı sıgortayı birlestırın.tepe lambasında herzaman elektırık var.sonuc traktoru stop edıp calıstırdıgınızda acılıp kapanmaz.bence guzel oldu.cok gıcıgıma gıdıyodu traktoru kısa mesafelı calıstırıp stop edecegınde acılıp lkapanması.

servis ile aram açık olduğu için bir soru sormak istiyorum arkadaşlar. bende 60 e var şanzıman yağı doldurmaktan bıktım arka kuyruk mili etrafından, hidrolik kollarının bağlantı yerinden ve kaportayı kaldırınca direksiyonun önündeki yağ kablolarından (galiba hidrolik pompası) muazzam bi yağ kaçağı var özellikle direksiyona bağlı olan borulardan resmen damlatıyor önerilerinizi acil olarak beklemekteyim. birde sizdede oluyormu bilmiyorum 20 gazı geçince kızdırma bujilerinin lambası yanıp sönüyor ilginiz için şimdiden teşekkürler.

yakıyo çok yakıyo ve ayrıca erkunt un 2.el piyasası yok.Kırıkkaleden başladım çoruma ordan samsuna kadar 2 tüm galericilere teklif ettim alın die almadı bide adam bana şurda bi erkunt var paran varsa al dedi bana kurtar beni die.Şimdi bi erkunt bayisi ile 60-56s ile takas ettim ve geçen hafta çift sürdüm.Anca bi moralim kendine geldi yakmadığı için.

bu gün kütahya erkunt servisinde gördüm erkunt kaçlık soramadım dükyanın içinde motor ve şanzımanı sökülmüş sadece kabin ve çamurlukları vardı foto çekeyim dedim servis bişe derdiye çekemedim ne olmuş olabilir acaba :S

serdar437065 link=topic=59707.msg652847#msg652847 date=1353686263' Alıntı:
bu gün kütahya erkunt servisinde gördüm erkunt kaçlık soramadım dükyanın içinde motor ve şanzımanı sökülmüş sadece kabin ve çamurlukları vardı foto çekeyim dedim servis bişe derdiye çekemedim ne olmuş olabilir acaba :S
Erkunt ' ta ver Hattatın Servisinde Traktörler Var Her Tarafı Sökülmüş

zerenler42 link=topic=59707.msg650252#msg650252 date=1353091051' Alıntı:
ben oks denılen motoru degıstırtmekten bıktım.4 tane degıstı sımdı gene bozuldu.aldıgımdan berı bi duzgun kullanamadım.kontakta 3. oldu hayırlısı bakalım.bıde sıze soyle bi onerım var erkunttakı teypler için.kontaktan bagımsız calıssın diyosanız eger sıgorta kutusunu acın.kullanım kılavuzunu acın.sıgorta ayrıntılı gosterım sayfasında teypin sıgortası ile tepe lambasınınkı yan yana.5 cm lik bi kabloyla üst taraftan ıkı sıgortayı birlestırın.tepe lambasında herzaman elektırık var.sonuc traktoru stop edıp calıstırdıgınızda acılıp kapanmaz.bence guzel oldu.cok gıcıgıma gıdıyodu traktoru kısa mesafelı calıstırıp stop edecegınde acılıp lkapanması.
kontağı bas geri çevir bak nasıl çalışıyor teyp macera yapmışsın kendi kendine

60 70 bin tl para ver sonra sıkıntı çek yok arkadaş ben 60-66 dt gri gövdemi satmayacağım...baksana yav!!! case servisine giderim.200 saatte baskı değiştirir.erkunt desen evlere şenlik.john deere çok yakıyor.same lerin şanzıman ları zayıf.nasıl olacak bu iş??? ne alacağız arkadaşlar???

iskender link=topic=59707.msg695958#msg695958 date=1359765004' Alıntı:
60 70 bin tl para ver sonra sıkıntı çek yok arkadaş ben 60-66 dt gri gövdemi satmayacağım...baksana yav!!! case servisine giderim.200 saatte baskı değiştirir.erkunt desen evlere şenlik.john deere çok yakıyor.same lerin şanzıman ları zayıf.nasıl olacak bu iş??? ne alacağız arkadaşlar???
en iyisi sen mf yada nh al derim nede olsa en çok bu ikisi tutuluyor