Tavsiye Ediyorum Elit Tarım

önerebiliceğim orjinal bir tarım firması.Elit tarım 1994 yılında kurulmuş ve patenti kendisine ait olan çokta kullanılan organik gübreler üretmiş,üretiyor.özellikle NOF,COPLEX,ORMİN K,ORVİN K PURE vb. ürünleri ile piyasada iyi yer edinmiş bir firma..Türkiyenin heryerine gübre gönderimi yapıyorlar.telefondan gübre siparişi alıyorlar ve adresinize istediğiniz miktarda gönderim yapıyorlar. alk-*s alk-*s

TEL:0242 344 10 43 CEP Yetkili:0530 313 00 56

internet sitesi: http://elittarim.com.tr/
ok-*-s

Ynt: Tavsiye Ediyorum Elit Tarım

EVET ARKADAŞLAR ORMIN K İLE BAŞLIYORUM bilm-*s

ORMİN K tamamen bitkisel kökenli olup potasyum, kükürt, kalsiyum, magnezyum ve diğer iz elementleri bakımından, bitkilerin ilk dikim anından hasat dönemine kadar besin ihtiyacını en yüksek düzeyde karşılayabilen organik bir gübredir.İçeriğindeki SO4 (kükürt) mikronize olup, toprak ile karışmasından itibaren 4 hafta içinde tamamen işlevsel hale dönüşür. Böylece toprak pH’sının düzenlenmesi ve tuzluluğunun giderilmesini sağlar.Potasyumca zengin olan ORMİN K bitkilerin ilk gelişim döneminde gereksinim duydukları potasyumu tamamıyla karşılayarak bitkilerin daha sağlıklı gelişmelerini sağlar.Organik yapısı nedeniyle toprakta su tutma kapasitesini arttırır. Toprağı gevşeterek bitki köklerinin havalanmasını sağlar.Kimyasal gübrelere oranla toprakta daha hızlı bir şekilde çözünerek kısa zamanda etkili hale gelir. ORMİN K kullanılan topraklarda bitkiler, ihtiyaçları olan besin elementlerinden en yüksek düzeyde faydalanırlar. Böylece, renk, tat, kalite ve verim yönünden herhangi bir problem yaşanmaz.ORMİN K toprak tekstürü ve strüktürünü düzenler. Bitkiler için fitotoksite etkisi yoktur, çevreyi kirletmez.ORMİN K, diğer taban gübrelerinden farklı olarak bitkilerin her döneminde rahatlıkla kullanılabilir. Çünkü toprağa atılmasından itibaren yaklaşık iki hafta içinde bitkiler tarafından kullanılabilir hale gelir.

Sorularınızı bekliyorum yardımcı olabiliceğim konularda elimden geldiğimce sizlerleyim.

http://elittarim.com.tr/index.php?option=com_content&view=article&id=79&Itemid=60&lang=tr