Kenyalı Nickli İbrahim Geçer Balya Makinasını Satmış

Bulunduğu Yerde Bilgisayar Olmadığı İçin Bana Söyledi Bende Paylaştım...
Balya Makinasını Satmışlar, Artık Hayvancılık Yapcaklarmış...
Makinayla Peugeot Partneri Takas Etmişler.
Fiyatını Bilmiyorum
Araba 2007 Model Full+Full...

Ynt: Kenyalı Nickli İbrahim Geçer Balya Makinasını Satmış

bence de hata yapmışlar

hayvancılık için balya lazım olcak ve bu balyayı başkasına yaptırsa masrafı artacak...
balya iyi çalışılırsa hayvancılıktan fazla para getirir

ama genede hayırlı olsun diyelim ...

hayırlısı olsun ama bence yanlış yapmış satarak ..
bizde hayancılıkta kaba yem tabiriyle edilen yemler en büyük etkendir ve makinalar çok lazım oluyor..
biz 2 günde bi 1 römük danelik mısırdan kalan sopalrı biip getiriyoruz mesela kendi ekipmanlarınla çok güzel ooluyor ;)

hayırlı olsun ama bedava ya gıtmıs makına ya partner kac para yapcakkı bı bıze denk gelmıyo bole kulucka makınası gıbı para basan makına satılırmı yazık olmus solenecek bısey yok her ıkı tarafada hayırlı olsun..

arkadaşlar bir mal alınıp satıldıktan sonra ucuz pahalı gibi yorumlar yapmak yanlış, balya makinasını satmasa daha iyi olurmuş ama hayvancılığa başlamak için sermaye yapacaktır. Hakkında hayırlısı olur inşallah. Hayvancılık zor iş başka hiçbir işe benzemiyor. Ne cenaze ne düğün bilir. Ama hayvancılığa başlamak için uygun zaman.

Balya makinasının para kazanması eskidendi, herkes sıra beklerdi şimdi elini sallasan makinaya denk gelir, 2004 yılında 50 kuruşa balya yaptırdığımı hatırlarım 2007 yılındada 75 kuruşa kendim yaptım o 50 kuruş şimdi 2,5 lira.

Öncelikle Herkeze Selamlar.. Balya İşinı 2008 den Bu Yana Yapıyoduk. Evet Çok Para Var Ama Eskisi Gibi Degil İşler.Memlekette Adım Attığın Yer Balya Makinası. Makinayı Satmamızn Nedni Hayvanclk Yapmak İstememiz. Elimizde Sermaye Olmdığndn Makinayı Satmak İstedk. Bir Çok Yere Sorduk Çok Düşük Fiyatlar Verdiler. Makinanın Servisi 25 Bin Verdi.Ama Parayi Hemen Vermem Seneye Falan Diynce Arabyla Takas Ettik. Üstne 6 Bin Verdi. Arabyda Aldık. Zten Satılack Araba Yarın Bırgün. Balya Makinasna Gelnce İşler İyi Gderse Yaza Tekrardan Alabılrz Bir Makina.. Herkeze İyi Günler.. :)