Sizce Fendt mi NewHolland mı

Sizce Fendt mi NewHolland mı

• Kullanılan toplam oy
    18
Ynt: Sizce Fendt mi NewHolland mı

Fendt ' e verecek kadar paramız olmadığı için New Holland demişim... zaten babama Fendt alalım desem Galeriye dahi gitmez bu seçenekler içinden ilk New Hollandı seçer...
Babama göre :
1. John Deere
2. New Holland
3. Massey Ferguson
4. Case-İH...

Bu ankete oyumu daha önceden yapmıştım yorum bugüne kısmetmiş...
oyumu New Holland ' a vermişim bunu nedeni anketin açıldığı dönem sitede Soğuk Savaşlar vardı... ' ' Aslanlar ve Kediler... ' ' Fendt ' e kızım New Holland ' a vermişim oyumu :D

nasıl fendt diyeyim burda işçi dutuyoruz motoru güveniyoruz kimisi iyi kullanmıyor hor kullanıyorlar kimiside yeni öğreniyor
sanki senin malıyın kiymetinimi biliyorlar en iyisi öyle adamlara parça sorunu olmayandan alacan
burda bi adamda 6 tane n h var hepsinide işçiler kulllanıyor tn 75 ten tm 130 a kadar kesin ya camı kırılır ya kapısı
bu adamda 6 tane fendt olsa olmaz işte parçayla çok uğraşir

arkadaşlar ben yıllardır nh çıyım ama teknoloji dayanıklılık ve güç denildiğinde fent derim burda hava atıp uçmaya gerek yok yani nh daha iyi daha çok çeker daha dayanıklı vb gibi fent dünya devi ama fiyat olara derseniz nh derim bu arada sakın yanlış anlaşılmasın benim nh ı beğenmediğim ve kıyaslayamayacağım tek traktörde fenttir başka markalarla her türlü kıyasları zaten dünyada iki çeşit ayrım vardır 1. fent ve diğerleri 2.(fenten sonra)newholland ve diğerleri :)