5.Trakkulüp Buluşması(15 ARALIK/ANKARA)

Arkadaşlar malum işler yavaş yavaş bitiyor,kış geliyor.Bildiğiniz gibi buluşmaları kışın yapıyoruz iş güç olmadığından dolayı.Yalnız şöyle bir problem oluyor,her sene ocak ayı gibi oluyor buluşma,kış bastırmış oluyor şehirlerarası yolculuk zor oluyor.O yüzden bu sene ya kış fazla bastırmadan,aralık ayı ortası gibi,ya da şubat ayı içinde biraz olsun kış hafiflemişken yapalım diye düşünüyoruz.Zaten konuyu da bu sebeple açıyoruz,zaman mekan konuşulsun tartışılsın fikir birliği içinde birşeyler yapalım.

Geçen sene buluşmamızı Ankara ' da siteden Volkan arkadaşımızın ev sahipliğinde yapmıştık.Geçen sene ilk kez dışarıda değil de siteden birinin evinde buluşma yaptık,her buluşmada bulunan üyelerden biri olarak çok güzel olduğunu düşünüyorum.Diğer katılan arkadaşlar da memnun kaldıklarını belirtmişlerdi.Onun için bu buluşmayı da bir üyemizin köyünde yapmak isteriz.Tabi ki kimse mecbur değildir bu gönül işi,içinizden gelmedikten sonra hiçbir keyfi kalmaz.Bu zamana kadar buluşmaları Ankara ' da yaptık,artık şehir dışından gelen arkadaşlar abiler başka bir şehirde yapalım diyorlar.Ama duruma göre başka talip çıkmazsa Ankara ' da da yaparız,o açıdan problem yok.Yalnız şunu belirtmek isterim,ev sahipliği yapmak isteyen arkadaşlar ağırlama konusunu düşünmesin,gerekli masrafları ortak bir şekilde hallediyoruz,zaten diğer türlüsüne biz de razı gelmeyiz,kalabalık oluyor sonuçta bir kişinin bu yüke girmesine gerek yok.Bizlere sadece rahatça muhabbet edilebilecek bir ortam olsun yeter.

Sonuç olarak sizlerin görüşlerini ve tekliflerini bekliyoruz gerek yerle gerek zamanla ilgili.Konuyla ilgili burdan herkes görüşlerini paylaşır,en son olarak da ortak bir karar veririz.Son olarak fuarlarda buluşma öneren arkadaşlar oluyor ama,fuarda istediğimiz tarzda bir ortam olmuyor,kalabalık bir grup olunca da fuar da zaten kalabalık,yani ricamız fuarlar haricinde düşünelim.

Ynt: 5.Trakkulüp Buluşması

nailyetek link=topic=59786.msg647344#msg647344 date=1352480482' Alıntı:
Konu: 5.Trakkulüp Buluşması (Okunma sayısı 38 defa) :D
Korktunuzmu laa.? Kimseden çıt ..yok.;D
:D

Hafta sonu olmasından tarafayım mekan fark etmez hafta içi olursa dersanem olduğu için gelememe şansım yüksek. hafta sonu oldumu 5. trakkulüp buluşmasına katılırım :) herkesin görüşünü almak gerekiyor tabiki.

nailyetek link=topic=59786.msg647344#msg647344 date=1352480482' Alıntı:
Konu: 5.Trakkulüp Buluşması (Okunma sayısı 38 defa) :D
Korktunuzmu laa.? Kimseden çıt ..yok.;D
Abi ilk bakıp hatta 2-3 defa girip çıktım ama daha önceden de gidemedim hep hani gitcez deyipte gidememek olmicak bakıp çıktım öyle :)
hatta birde şey aaklıma geldi çok kenarda kalmazsa gelin kaleye ben size bakarım dicektim ama ankara gibi ortada herkesin gelebilceği bi yer değil gibi ondan..
birda bursadan yokmu ya bursada olsa herkes genelde kütahya konya ankara civarı bursa daha güzl bi yer gibi ama üye warmı ?

SmhGwz link=topic=59786.msg647382#msg647382 date=1352484917' Alıntı:
Abi ilk bakıp hatta 2-3 defa girip çıktım ama daha önceden de gidemedim hep hani gitcez deyipte gidememek olmicak bakıp çıktım öyle :)
hatta birde şey aaklıma geldi çok kenarda kalmazsa gelin kaleye ben size bakarım dicektim ama ankara gibi ortada herkesin gelebilceği bi yer değil gibi ondan..
birda bursadan yokmu ya bursada olsa herkes genelde kütahya konya ankara civarı bursa daha güzl bi yer gibi ama üye warmı ?
ben talibim Kapım açık beklerim :) başımın üstüne. karacabeye geldiniz mi garajdan hertürlü alırım. bursa olmassada hafta sonu olursa artık herhangi neresi olursa inşallah gelmeye talibim.

Beyler Benim Kapım Açık Buyrun Gelin Derim :) DİSCOTEK ' le Drift Filan Yaparız Hem :D
Ama Hep Beraber Oturup Sohbet Edebileceğimiz Bir Mekan Ayarlamam Gerek Önce, Bizim Ev Biraz Sıkıntılı Olur, Sığamayız :)

rocky link=topic=59786.msg647404#msg647404 date=1352486548' Alıntı:
ben talibim Kapım açık beklerim :) başımın üstüne. karacabeye geldiniz mi garajdan hertürlü alırım. bursa olmassada hafta sonu olursa artık herhangi neresi olursa inşallah gelmeye talibim.
:) ya bana ankara uzak kalıyor sanki ondan bide kışın oldugundan öyle dedim ama bakalım arkadaşlar kararlastırsın nasip işi