Xerion Çekiyorr

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu kadar güçlü olduğunu farketmemiştim sadece ön kaldırıp kaldırmayacağını dendedim başaramadım ama çokk Güçlü HELAL OLSUN.Herkese saygılar...

Ynt: Xerion Çekiyorr

Gerçekten dediğine katııyorum biraz acayipp ama çekişş süper 4 römork takıyorum düz yolda 14 le gidio 6 tane takınca 20 le gidioo enteresan bi huyu warr anlamadım gitti bende sudan da zor çıkarr enteresan bir alet yani :) Saygılar teşşekkürler

Ben fendt trisix e taktım 7 tane araba.5 tanesi 21 tonluk.Bi tanesi 15 tonluk.Bir tanesi de 30 tonluk.Tam gaz çekemedi.Ama Xerion ' a bi taktım doluyu bile tam gaz çekiyo.

Ben 6 tane 35 tonluk taktım işte ne bileyim max 20km gördüm oda enteresan gidiyoo bi sağa bi sola ben galiba Xerion yamasında problem war gitce yerde gitmio gitmez dediğim yerde gidio..Bide fendt trisix işe deniyim ama sen denemişin heralde oda ii çekmezz.....:=)

Yama Derken Xerion nu diyosun Römorklarımı Hepsi yamalar bölümünde mevcut belki orada nasıl yama yükliycen filan acıkca war.Bi dene Sitede herşeyin çözümü var kolay gelsin şimdiden umarım halledersin sorunu

takın bir lamborjine formule 135 görün kaç la gidio 10 tane romork taktım hiç sanki bom boş gezio 100 tane romork olsa gene çekçek önde ağırlık bile yok ne önü kalkıo nede pati çok mütiş bişi tavsiye ederim

VALLA CLASS XERION VE FENDT TRİSİX ÜSTÜNE HİC BİSİ TANIMAM 250 TON YÜKLEDİM NE ÖN KALKAR NE BİSİ ... DAHA SONRA STEYR 8300 A TAKTIK :d ÖN HİÇ İNMİYOR :d

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...