bu gün 10 KASIM kara kasım

bugün 10 kasım atamızın ölüm yıldönümü hepimiz biliyoruz.kimimiz candan kimimiz hiç olmamış gibi,ama bu ülke kolay kazanılmadı.bu millet MUSTAFA KEMELİ- ATATÜRKÜ bagrından çıkardı.hiç bir millete nasip olmadı.yaptıklarıyla ve şanıyla ...ve ismiyle MUSTAFA KEMAL ATATÜRK VE TÜRKİYE CUMHURİYETİ...
AMA kıymeti bilinmiyor.....söyledikleri bir bir çıkıyor..o bizim ATAMIZ o bizm sarı saçlı mavi gözlümüz........o benim senin ve bizim atamız o mustafa kemal o bize üzüm bagını, 50 tönüm tarlayı degil türkiye cumhuriyetinin tapusunu verdi.
ülkenin hali ve yaşananlar ve çıkan veya çıkacak belediyeler yasası ve pkk ve şehitler ve 10 KASIM
VE KÖYLÜYÜ MİLLETİN EFENDİSİ YAPAN BU ŞEREFLİ ATAMIZA VE ŞANLI ATAMIZA ve şehitlerimiz bir fatiha okuyalım.ve sahib çıkalım bu vatana..........

Ynt: bu gün 10 KASIM kara kasım

Mekanı cennet olsun. Şehitlerimizi unutmamak gerek. Bu vatan atalarımızın canıyla yaşıyor hala. Bizde yaşatacağız daima. Teşekkürler yusuf abi.

biz çiftçiler daha çok sevmeliyiz.efendi yapan bu komutanı.
içim kan ağlıyor birileri duymasada
kalbim küt küt atıyor birileri aldırmasa da,
pkk yı ,kck yı,haburu,satılmış köpekleri görünce .
uyku girmiyor gözlerime ...
davulla zurnayla karşılanan itleri ...
başkalarını yazamıyorum..........
boş bıraktım orduyu....... .
bu vatan bizim....

1881-193∞
Şehitlerimiz için Allah Türkiye ' mize sabır versin.Başımız sağolsun...Belki anlamsız olacak ama 10 Kasım ' da yıllar önce Ata ' mızı kaybettik,bugünde aynı günde 17 tane Mustafa Kemal ' leri kaybettik

Türkiye ' nin gerçek sahibi ve üreticisi köylüdür.O halde herkesten daha çok refah,mutluluk ve servete hak kazanmış ve laik olan köylüdür.Diyebilirim ki,felaket ve yoksulluğun tek sebebi bu hakikati görememiş olmamızdır.Türk köylüsünü efendi yerine getirilmedikçe memleket ve millet yükselemez.
Kılıçla zafer kazananlar,sabanla kazananlara mağlup olmaya mahkumdur.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

biz bayramlarımızda,biz şehitlerimizde,biz acı günlerimizde ,biz mutlu günlerimizde, sevinç ve hüzünde bir olmayacıgızda ne zaman bir olacagız.
bu bizim atamız ve bizleri efendi yapan bu bu ataya rahmet ve dua ve şehitlerimizi unutmadan.
işte 10 kasım ve ata ve 17 şehit..........
vatan sagolsun ruhları şad olsun.........

RABBİM yerini nur mekanını cennet eylesin inşallah ATAMIZIN ve diğer 17 ŞEHİDİMİZİN içim yanıyor yüreğim yanıyor hergün şehit haberleri duymaktan artık tv ye bakamaz oldum haberlere bakamaz oldum ULU ÖNDERİMİZİ saygıyla rahmetle andığımız bu günde bide üstüne 17 VATAN EVLADIMIZI KARDEŞİMİZİ kaybetmek çok ağır geldi ALLAH bizi bu günlere bu durumlara düşürenlerin belasını versin ATAM ATAM KALKTA BAK EVLATLARIN TORUNLARIN NE HALDE... diyecek çok sözüm var ama işte ...

dayanamıyorum vatan evlatlarımız kardeşlerimiz abilerimiz orda göz göre göre ateşin içine atılıyor ve kimsenin sesi çıkmıyor bu çok zoruma gidiyor lanet olsun böyle düzene