E-101 yakıt tasarrufu cihazı

Ynt: E-101 yakıt tasarrufu cihazı

bizim 54-c de wardı takdılar böyle bi alet..
mazotun içiinde yanmayan mineralleri fln yakıyormuş duman attırmıyoumuş fln bi sürü şey faydası warmış yakıtı tasarrufluyormuş :D
ama bizi 54-c hep aynı yakar :D gerçi babamınki biraz arkadaş hatrına tanıtım gibi oldu ama
umarım siizinki daha iyidir..

maalesef bu cihazlar insanları kandırmaktan başka bir işe yaramıyor ,eğer traktöre ve arabaya takacağınız cihazı henüz almadıysanız kombiye aktığınız cihazı deneyip öyle alın,satıcılara sorarsan hemen sonuç alamazsın bir süre kullanman gerek içerdeki kurumlar temizlenecek gibisinden laflarla kafa karıştırıp oyalamaya çalışıyorlar

ben taktım arabada 1 depoda 100km oynuyo 3 tane parası ödedim şerefsizler 1 tane yollamış 50 oldu telefon açtım bugün yarın gönderiyoz diye oyalıyıp duruyolar

gerçekten yararlı bi cihaz olsa tüm traktör firmaları takardı diye dü$ünüyorum kullanmadım görmedim yorum yapamıycam yapacagım tek yorum yüzeysel olarak bu :D

kombide takılı akşam saat 7-55 de takıldı.55 dakika sonra sökecegim. bir 24 saatde cihazsız denecek.yarın torosa takacagım memlekete gidecim gelecegim.birde cihazsız deneycegim.tarla sürcegim erkunta takayım deneyim.
hani 0,500 gr yakarsa bir erkunt alın bir E-101 ne yapayım...

kombi
saat 7,55 de sayaç 78,703
saat 20.00 de sayaç 74,558 24 saat E101 cihaz taklı 24 saatlik tüketim =4,145 metre küp dogal gaz.
normal tüm işler yapıldı.

köbi ccihaz yok. normal şartlar= ilk okuma 74,558 sonuç saat 20.00 da.

ankara gölbaşında gazı fulledim.km 57590-memlekete gittim geldim.normalde ankara çevre yolundan gelir 60 lira ile 55 lira yakardım.şehir içinden geldim ankara dikmen balgat gazi ünv.haastanesinden randevü aldım şehir için istabbul yolundan totelde fullledim 2,55 gaz. tam 57827 km toplam 237 km yol.42 tl gaz.(42000) yaktı.hafta sonu tarla da pullukda erkunta deneyecgim.