Sizce türkiye şartlarında en iyi ilaçlama makinası hangisi????

Ynt: Sizce türkiye şartlarında en iyi ilaçlama makinası hangisi????javascript:void(0)

Herkes kendi kullandığı makineyi yazacak bence..Öntar (600lt x 20m , askılı). Ben memnunum en azından...

Ynt: Sizce türkiye şartlarında en iyi ilaçlama makinası hangisi????javascript:void(0)

Parlayanın Agrotec2008 de sergilenen çekili tip 2000 litrelik olanı hoşuma gitmedi desem yalan olur, ama 13.000 YTL o iş için çok be kardeşim...

ozan_06 link=topic=6733.msg71696#msg71696 date=1220474143' Alıntı:
Parlayanın Agrotec2008 de sergilenen çekili tip 2000 litrelik olanı hoşuma gitmedi desem yalan olur, ama 13.000 YTL o iş için çok be kardeşim...
Evet güzeldi ama servet şu an için bence :).Tigem ' in standındaki holder de fena değildi.

Bizim buralarda son yıllarda Parlayan modası var. Güzel makinalar. Biz taral kullanıyoruz. İkiside güzel makinalar. Ama yurt dışına göre biraz daha gelişmeleri lazım diye düşünüyorum...

Ynt: Sizce türkiye şartlarında en iyi ilaçlama makinası hangisi????

parlayan 1600 lt çekili tip vardı. bu yıl hibe destegi ile parlayan 2000lt turbo aldım gerçekten çok güzel makina bağ ilaçlamada kullanıyorum traktörüm 240s 1600 lt yormuyordu ama 2000 litre baya bir orluyor.taralda kullandım ama bence parlayan.

Ynt: Sizce türkiye şartlarında en iyi ilaçlama makinası hangisi????

arkadaşlar ben agrotek kullaniyorum 1200 lt ve cok memnunum isterseniz fotolarini paylasabilirim..