TÜMOSAN LEVYE

bugün ahır tersi atıyordum ileri geri levye normal kabak hasat zamanından bı serttı ama bugun iyice sertleşti ustayı aradım gel hemen bakalım ayarı var sen fazla zorlama dedi gittim 15dk da yaptı ok-*-s levye okadar zor geciyordu ki artık vuruyordum elim ağrıyordu o derece sertti. volkan abinin erkuntun vites sıkıntılarından daha kötüydü diyebilirim. video çekmk aklıma geldi sertliğini de yumusaklığınıda ama sinirimden yapmadım. şimdi ise çok yumuşak
fxsdg.jpg

Ynt: TÜMOSAN LEVYE

omerfarukkoc link=topic=59913.msg649481#msg649481 date=1352924095' Alıntı:
Toz Ve Yağsızlıktan Kaynaklanmıştır O ;)
Geçmiş Olsun...
yok ömerfaruk altta debriyaj ın yanında vidası var onu sıktı gevşemiş mi dedim hayır dedi. ilk zamanlarda da sertlık vardı bıraz bu kadar değildi ama o zaman da zamanla alışır demişti şimdi pamuk gibi oldu durduktan sonra iler-geri haraket ettir dedi.

Ynt: TÜMOSAN LEVYE

YALNIZTÜRK_TR link=topic=59913.msg649473#msg649473 date=1352922804' Alıntı:
bugün ahır tersi atıyordum ileri geri levye normal kabak hasat zamanından bı serttı ama bugun iyice sertleşti ustayı aradım gel hemen bakalım ayarı var sen fazla zorlama dedi gittim 15dk da yaptı ok-*-s levye okadar zor geciyordu ki artık vuruyordum elim ağrıyordu o derece sertti. volkan abinin erkuntun vites sıkıntılarından daha kötüydü diyebilirim. video çekmk aklıma geldi sertliğini de yumusaklığınıda ama sinirimden yapmadım. şimdi ise çok yumuşak
fxsdg.jpg
nasıl ayarladı pekı neymıs derdı