LSMS Mod İnstaller (mod yükleme programı) yeni versiyon RESİMLİ ANLATIM

Bi Arkadaşamızın isteği üzerine Sadece yamayı boş boş koymuştum Resimli Anlatmaya Çalıştım Denizz Beyin Anlattığıda Vardıgayet başarılı oda ama umarım kullanıcak arkadaşların işine yarar Saygılar Teşekkürler.....
Carrier Dosyası olsun bütün dosyalar aynı kalıyor gerçekten programı çok geliştirmiişler read me dosyalarıyla uğraşmaya gerek kalmıyor :=)
1.resim

2.Resim

3.Resim

4.Resim

5.Resim

İnşallah Kullananların İşine yarar Birazcık yardımım olduysa ne mutlu bana SAYGILAR

Ynt: LSMS Mod İnstaller (mod yükleme programı) yeni versiyon RESİMLİ ANLATIM

Program war fakat bu yeni versiyonu aynısıda olabilir bi yanlışlık olduysa Kusura Kalmasın kimse....

ksura bakmak deil de resimli anlatım demişsin fakat bunda sadece resim var anlatım yok ki sadece resim 1 resim 2 diye yazmışsın ne yapıyorusn o resimlerde düzgünce anlatırsan sabitlerim konunu

Siz konuyu sabitlemeyin ben daha ii bir çalışma yaparsam yeni konu başlığı altında açarım anlaşılır ve akıcı olmasına dikkat ederek Saygılar Teşekkürler

ii genede bıraaz anladım ben teşekkurler
ama bu paran varsa demıssın ne parası
oyundamı paran varsa demek ıstedın

ya ben 3 resımde olan contıne yerı cıkmıyo eror verıyo bı yanlıslık mı yapıyıoorum acaba yardımcı olursanız sevınırım

Bende bir problem yaratmamıştı belki kullandığın yamada bir problem olabilir.Başka bir yama yüklemeyi dene istersen o da olmadı programı yenidenn yüklemeyi deniyebilirsin..Umarım işe yarar

dennizs link=topic=6737.msg71586#msg71586 date=1220452830' Alıntı:
ksura bakmak deil de resimli anlatım demişsin fakat bunda sadece resim var anlatım yok ki sadece resim 1 resim 2 diye yazmışsın ne yapıyorusn o resimlerde düzgünce anlatırsan sabitlerim konunu
adam resimlerin ustune anlatimi yapmis ya

ipzo link=topic=6737.msg71828#msg71828 date=1220526400' Alıntı:
ya ben 3 resımde olan contıne yerı cıkmıyo eror verıyo bı yanlıslık mı yapıyıoorum acaba yardımcı olursanız sevınırım
aynen bendede acaba para falan diyo o yüzden mi? yani oyundaki paramızmı yetmiyo

Arkadaşım biz burada karşılıklı saygı ve sevgi çercevesinde bişeyler paylaşmaya kimseyi kırmadan ricalarla iş yapmaya herkesin bunlardan yararlanmasını sağlamak adına birazda olsa bişeyler yapmaya çalışıyoruz yarım yamalak iş yaptığımızı düşünüyosan daha iisini yap insanların yaptığına saygı göstermeyi öğren ben forumda yeni olabilirim ama adabı mahşer die bişey duymamışsın heralde ki sen insanlardan bazı şeylerin nasıl isteneceğini veya telefuzzları nasıl kullanacağını bilmiyosun...Resimli anlatım yazmışım ben üstüne dimi link vermişim mi mod buradadır die başka konuda payşaltığımı belirttim sana insanların şevkini kacırma ters konuşarak elimizden gelen bu saygı göstermeye çalışş bari

Arkadaşlar para olayına gelince 2. seceneği secerseniz para vermeden aracı edinirsiniz ben çle yapıyorum..Para filan gitmiyorr denedim ii oyunlar