Şans bu olsa gerek

arkadaslar benim ilk traktörüm 96 model fiat 70-56 çift çekerdi işler çogalınca traktörü değiştirmeye karar verdik neyse bunu verdim tümosan 90 80 aldım 2011 model sıfır 300 saate gelince o traktör yag yakmaya başladı derken 8195 çıktı yag yakmaya başlayınca hemen üste 15bin ytl verdim onla tks ettik bununlada başım belada kurtulmuyo (klima tarla sürerken düştü-defransiyel dişlileri sıyırdı-enjektör kesti- son olarakta şanzuman sıyırdı) sanırım değişcem önerebileceginiz traktör varsa yazabilirsiniz senede 4 5 bin dönüm yer geçiyo elimde 100 110 bg motor onerebilirsiniz

Ynt: Şans bu olsa gerek

hani hep diyorlar ya şunu al arkaana bakma

bende diyorum mf 6460 ı al arıza nedir bilmezsin kullan kullanabildiğin kadar :D

sen tümosanla 4 5 bin dönüm yeri nasıl sürüyorsun onu anlayamadım bizim köyde 20 bin dönüme yakın arazi var nerden baksan 100 150 traktörle ancak bitiriyoruz sen helal olsun tek trakörle 4 5 bin dönüm valla helal olsun

hani hep diyorlar ya şunu al arkaana bakma

bende diyorum mf 6460 ı al arıza nedir bilmezsin kullan kullanabildiğin kadar

sen tümosanla 4 5 bin dönüm yeri nasıl sürüyorsun onu anlayamadım bizim köyde 20 bin dönüme yakın arazi var nerden baksan 100 150 traktörle ancak bitiriyoruz sen helal olsun tek trakörle 4 5 bin dönüm valla helal olsun

2 tanede ford var çokda rahat içinden çıkıyorum valla

samsunbafra link=topic=59994.msg650810#msg650810 date=1353261624' Alıntı:
4-5 bin dönüm yeri olan ne traktör alacağını bilir....burda senin kafan karışır..

bende onu demek istedim abi zaten 4 5 bin dönüm arazim olsa kimseye sormama gerek yok alacağım traktörü bilir alırım o kadar tarla bir iki ford birde tumosanla filan olacak gibi bişe değil ben olsam direk gider fendt 828 yada 724 alırım burada o kadar çok marka söyleyen olurki insanın kafası karışır