CiFTCi KANALI TOPRAK TV YAYINDA

CiFTCiLERiN DE ARTIK TV KANALI VAR!... TuRKiYENiN iLK VE TEK CiFTCi KANALI TOPRAK TV YAYINDA!...

Gida, tarim, hayvancilik, balikCilik, ormancilik, su urunleri, enerji ve Cevre ve ilgili tum konularda Turkiyede ilk olma ozelliGi taSiyan Toprak TV, yayina baSladi.

Ankara merkezli Toprak TV, topraGin, CiftCinin sesi olmak uzere yola . Cikiyor. TarafsizliGi ilke edinen Toprak TV, guClu bir yayin organi olarak tarim sektorune katki saGlamayi hedefliyor.

Medya Grup BaSkanliGi gorevini Aykut Onur Kalayci yuruturken, Toprak TV Genel MudurluGu gorevine TRTnin baSarili isimlerinden Rahmi Aygun getirildi.

Genel Yayin KoordinatorluGu gorevini Kenan Macit, Haber EditorluGu gorevini Celal Cetin ustlendi.

Daha once de deGiSik yazili ve gorsel medya organlarinin gerek kuruluS aSamasinda ve gerekse yonetimlerinde gorev alan bu isimler, Toprak TVyi saygin ve etkin bir kanal yapmayi hedefliyor.

Toprak TV yayin koordinatlari:

Uydu: TurkSat 2A

Frekans No: 12,647

Polarizasyon Sekli: Vertikal Dikey

Sembol No: 3600

Ynt: CiFTCi KANALI TOPRAK TV YAYINDA

arkadaşlar ben sürekli izliyorum fakat çok hoş değil neden derseniz görüntü kalitesi iyi değil sürekli takılıyor görüntü gidip geliyor ve sürekli aynı şeyleri tekrar ediyor ama herşeye rağmen böyle bi kanal olması çok güzel insan bilmedklerini öğreniyor

Ynt: CiFTCi KANALI TOPRAK TV YAYINDA

Akif Göktas link=topic=6748.msg75039#msg75039 date=1221248056' Alıntı:
arkadaşlar ben sürekli izliyorum fakat çok hoş değil neden derseniz görüntü kalitesi iyi değil sürekli takılıyor görüntü gidip geliyor ve sürekli aynı şeyleri tekrar ediyor ama herşeye rağmen böyle bi kanal olması çok güzel insan bilmedklerini öğreniyor
akif kardeşimin dediğine katılıyorum bende arada denk geldiğinde izlerim yani..