erkunt nimet 70 zf 2 remorkla sınavı.

Ynt: erkunt nimet 70 zf 2 remorkla sınavı.

nimet gene iyi çıkarmışta aklıma takılan bir şey var bizim nimet 70s zf tekçeker bunun birde lüks ve t serileri var aralarındaki fark nedir 70s t ve lüks e göre dahamı iyi yoksa lüks mü daha iyi cevaplarınızı bekliyorum

hasanerbakan42 link=topic=60026.msg652078#msg652078 date=1353518181' Alıntı:
nimet gene iyi çıkarmışta aklıma takılan bir şey var bizim nimet 70s zf tekçeker bunun birde lüks ve t serileri var aralarındaki fark nedir 70s t ve lüks e göre dahamı iyi yoksa lüks mü daha iyi cevaplarınızı bekliyorum
t olanlar eski seriler yeni seriler s olanlar standart seri yani kompresor ek piston gibi ozellik olmayan lüks olanlar ise kompresor ek piston gibi ek ozelligi olanlar kabinli ise klimalı falan olanlar oyle yani luks un anlamı o eski serilerde t nin anlamı turbo demek. turbo intercol standart konuldugu için onun yerine luxs ve standart olarak değiştirdiler.

anladım teşekkürler birde bi konu açmıştımya bu düğme ne işe yarıyor diye o düğmeyle abim oynamış oks ye basınca ekranda işareti çıkıyor ama kaldırmıyor alttaki kolu basılı tutunca kalkıyor acaba abim iyi sıkamadımı kolu ? Aşağıdaki kolu çıkarmışta oynarken :D

hasanerbakan42 link=topic=60026.msg652380#msg652380 date=1353594689' Alıntı:
anladım teşekkürler birde bi konu açmıştımya bu düğme ne işe yarıyor diye o düğmeyle abim oynamış oks ye basınca ekranda işareti çıkıyor ama kaldırmıyor alttaki kolu basılı tutunca kalkıyor acaba abim iyi sıkamadımı kolu ? Aşağıdaki kolu çıkarmışta oynarken :D
o kol oks ile alakalı bişey orjinalini oynamasalardı keşke kurcamışsınız arıza verebilir. ayar gerekebilir en iyisini servis bilir. servise gittiginizde gosterin yada yakınsa servis bi ugrayıp ayarlatın oks dugmesine bastıgınız zaman kesinlikle kolları kaldırır baska bi yerine kurcamaya gerek yoktur