Kaç KM yapıyor??

Traktörünüz saatte kaç KM yapıyor??

• Kullanılan toplam oy
    26
Ynt: Kaç KM yapıyor??

sanırım hacı türkte ford motoru olmalı 60km çok kardeşim o motora basmayı felan denemiyorsun değil mi?:))))
bizim burada birisinin vardı eski deutz motoru üstüne 302 otobüs motoru vardı adam kamyonları felan solluyordu:)))

ÇağRı link=topic=6749.msg71857#msg71857 date=1220532634' Alıntı:
Boşa alırsan bir de yokuş aşağıya istediğini yapar :D :D
bayır yıkarı geçersin beni bayır aşa tokatlarım seni
zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s sokulma yanıma hele bide rampasa dumanımdan göremezsin yolunu

Ben Ford 5000 konusunda anlatmıştım..Çift romork pancar yüklüyken amcam, traktör(Ford5600) devrimesin diye son çare olarak vitesten atmıştı...Allahı var, iyi şöförmüş, yanımızdan geçerkenki inlemelere baılırsa,birde rüzgara, sanırım 100km/h vardı...Bu olay 1980 li yıllarda Polatlı yakınlarında olmuştu..Normal koşullarda sanırım 30 km/h yapıyor, NH TD85D ise sanırım 28-30km/h...(40km kiti almadım)

Benimki sadece gırgırına söylenmiş birşey,kimse yanlış anlamasın.
ozan_06 link=topic=6749.msg72075#msg72075 date=1220556061' Alıntı:
Ben Ford 5000 konusunda anlatmıştım..Çift romork pancar yüklüyken amcam, traktör(Ford5600) devrimesin diye son çare olarak vitesten atmıştı...Allahı var, iyi şöförmüş, yanımızdan geçerkenki inlemelere baılırsa,birde rüzgara, sanırım 100km/h vardı...Bu olay 1980 li yıllarda Polatlı yakınlarında olmuştu..Normal koşullarda sanırım 30 km/h yapıyor, NH TD85D ise sanırım 28-30km/h...(40km kiti almadım)
Bazı durumlarda vitesten atmak bile çare olabilir.Özellikle eğimli arazide çalışanlar bizi daha iyi anlayacaktır.Özellikle direksiyonu çok kuvvetli olmalı bu durumdaki insanın...