DUYDUK DUYMADIK DEMEYİN

Ynt: DUYDUK DUYMADIK DEMEYİN

Çağrı link=topic=60078.msg652395#msg652395 date=1353596326' Alıntı:
Biraz inceleyince sitedeki birçok fotoğraf başka markalara ait zaten,üstlerine oruç tarım etiketi yerleştirilmiş

bu şekilde satış yapıp da bu kadar tarım aletini kendi üreten bir firma var mı? Türkiye de herkes dışarıda kendisine özel yaptırır getirir etiketini yapıştırır. burada önemli olan fiyat ve kalitedir bizde ürünlerimize güvendiğimiz e göre bi sıkıntı yok yani

başkan07 link=topic=60078.msg652400#msg652400 date=1353596895' Alıntı:
bu şekilde satış yapıp da bu kadar tarım aletini kendi üreten bir firma var mı? Türkiye de herkes dışarıda kendisine özel yaptırır getirir etiketini yapıştırır. burada önemli olan fiyat ve kalitedir bizde ürünlerimize güvendiğimiz e göre bi sıkıntı yok yani
Şimdi şöyle doğru düzgün tanıtsaydınız biz de anlardık,mesela ankarada eryıldırımlar vardır onlar da kendileri hiç üretmezler,sitelerinde de hiçbir tarım aletinin markası yazmaz.Ama yerine gittiğinizde hepsinin adı sanı markası belli oluyor haliyle.Biz üretici sandık öncelikle,ama sanırsam siz üretici değil makina satan bayisiniz doğru mudur ?

Çağrı link=topic=60078.msg652402#msg652402 date=1353597116' Alıntı:
Şimdi şöyle doğru düzgün tanıtsaydınız biz de anlardık,mesela ankarada eryıldırımlar vardır onlar da kendileri hiç üretmezler,sitelerinde de hiçbir tarım aletinin markası yazmaz.Ama yerine gittiğinizde hepsinin adı sanı markası belli oluyor haliyle.Biz üretici sandık öncelikle,ama sanırsam siz üretici değil makina satan bayisiniz doğru mudur ?

biz sitemizin adresini verdik tarım alet ve ekipman üreticisi olmadığımız her halimizden bellidir....burada bu konuyu açmamızdaki tek amaç uygun fiyatı verip ürün satmaktır.

üretici olduğumuz dal ise remork sektörüdür...www.oruckaroser.com

başkan07 link=topic=60078.msg652404#msg652404 date=1353597412' Alıntı:
biz sitemizin adresini verdik tarım alet ve ekipman üreticisi olmadığımız her halimizden bellidir....burada bu konuyu açmamızdaki tek amaç uygun fiyatı verip ürün satmaktır.

üretici olduğumuz dal ise remork sektörüdür...www.oruckaroser.com
Ha şimdi oldu,yaş belirtmemişsiniz bir de yaş belirtirseniz profilinizde iyi olacak.Başta kendinizi bir tanıtsaydınız biz de böyle uğraşmayacaktık sizinle :)

Ankara hasanoğlanda Hanoğlu var,orada var römorklarınızdan gayet güzel hatta alıcı bile olacaktık da traktör değiştirince biraz zor oldu.Şahsen römorklarınızı çok beğeniyorum,ancak azcık tuzlu gibi römorklar :)

Çağrı link=topic=60078.msg652405#msg652405 date=1353597482' Alıntı:
Ha şimdi oldu,yaş belirtmemişsiniz bir de yaş belirtirseniz profilinizde iyi olacak.Başta kendinizi bir tanıtsaydınız biz de böyle uğraşmayacaktık sizinle :)

Ankara hasanoğlanda Hanoğlu var,orada var römorklarınızdan gayet güzel hatta alıcı bile olacaktık da traktör değiştirince biraz zor oldu.Şahsen römorklarınızı çok beğeniyorum,ancak azcık tuzlu gibi römorklar :)

bak sen bana bi cepten ulaş sana her türlü yardımcı olacağım sevdim seni başkan:):):):):):):):):))::)):):)):)):):):)

başkan07 link=topic=60078.msg652407#msg652407 date=1353597651' Alıntı:
bak sen bana bi cepten ulaş sana her türlü yardımcı olacağım sevdim seni başkan:):):):):):):):):))::)):):)):)):):):)
Şu an için bir sene değil 2 sene vade lazım bize seneye ödeyecek malzeme çok,hatta 4-5 sene taksitle balya makinası da fena olmazdı :D

Çağrı link=topic=60078.msg652408#msg652408 date=1353597804' Alıntı:
Şu an için bir sene değil 2 sene vade lazım bize seneye ödeyecek malzeme çok,hatta 4-5 sene taksitle balya makinası da fena olmazdı :D

sen iste yeter düşündüğün balya makinası markası varmı ? var ise bankadan her türlü vadeli çözeriz

Biz bunu zaten yillardir yaparizda abinin abinin henüz reklam yaptigini duymadim.. 2 hafta önce gidip kultuvatöre merdane sordum. 5000 olur dedi..Acelesi yok falan derken ayni hafta ayaginin biri kucagimda kaldi. Babam gitti ayni fiyata ekim 2013 ödemeli aldi. Banka yok, kefil yok, senet yok... Olay budur.

arkadaşlar güvenmediğiniz yerlere dikkat edin derim. konyalı reos diye bir firma trakya fuarlarında sattığı malzemeleri hala teslim etmiyor. kapora yada parasının tamamını aldıgı aletler var. hepsi uçtu. fabrikayı aradılar adamlar resmen dalga geçiyorlar.

alakazem_43 link=topic=60078.msg654027#msg654027 date=1353937619' Alıntı:
atılan başlık bir firma satıcısına göre çok şımarıkça bence.. biraz daha saygın olunabilir..şahsen böyle biriyle alışveriş yapmayı hiç istemem...

tercih meselesi kardeşim soru yok sen bi başlık bul onu yapalım seni mi kıracağız yaa