DUYDUK DUYMADIK DEMEYİN

ÜRETEN TÜRKİYENİN,MİLETTİN EFENDİSİ ÇİFÇİ KARDEŞİM TARIM ALET MAKİNASIZ KALMASIN DİYE...

ŞİMDİ AL BİR SENE SONRA ÖDEME YAP...

AYRINTILI BİLGİ İÇİN LÜTFEN 0332 755 22 03 ARAYINIZ

Ynt: DUYDUK DUYMADIK DEMEYİN

1) İsminiz nedir
2) Firmanız hangi firma,ismi cismi ne
3) Ne üretirsiniz,hangi bölgede üretirsiniz nerede bayilikleriniz var
4) Babamızın hayrına 1 sene ödeme yapmadan niye makina veriyorsunuz ?
Böyle bir mesaj atıp da merak uyandırmak yerine kendinizi daha düzgün tanıtırsanız yararlı olacağını düşünüyorum

VALLA ARKADAŞLAR BİZ ANCAK SİTELERİMİZE GİREREK TANIRSINIZ

www.oructarim.com

birde malzemelerin fiyatı biz iki katına çıkarmıyoruz ki banka ne uygularsa o şu anda da bankadan almak daha mantıklı bir satıcı olarak bunu söylüyorum....

mesela herkesin ortak noktası olan ekim mibzerin den bakalım olaya 9000 tl lik bir mibzer bankadan aldığında

şimdi teslim edildiğini düşünürsek hiç para ödemeden sene ye kasım ayında ödemek şartı ile 10,000 tl oluyor

Çağrı link=topic=60078.msg652377#msg652377 date=1353594419' Alıntı:
1) İsminiz nedir
2) Firmanız hangi firma,ismi cismi ne
3) Ne üretirsiniz,hangi bölgede üretirsiniz nerede bayilikleriniz var
4) Babamızın hayrına 1 sene ödeme yapmadan niye makina veriyorsunuz ?
Böyle bir mesaj atıp da merak uyandırmak yerine kendinizi daha düzgün tanıtırsanız yararlı olacağını düşünüyorum

hacı fena kızdın sanki yaa
;D zuha-*-s sop-*-sa noo*-*- iç-*-*

başkan07 link=topic=60078.msg652382#msg652382 date=1353594746' Alıntı:
hacı fena kızdın sanki yaa
;D zuha-*-s sop-*-sa noo*-*- iç-*-*
Yok kızmadım da komik yani özellikle bu sitedeki ahaliye böyle bir konu açmak :) Siz siteyi biraz inceleyin buradaki insanların bilinç durumunu bir anlayın,sonra benim ne demek istediğimi anlarsınız :) Size tavsiyem bir kampanya vs varsa bile böyle ortalığa olta atarmış gibi konu açmak yerine doğru düzgün bilgi verirseniz daha yararlı olur.

Çağrı link=topic=60078.msg652383#msg652383 date=1353594937' Alıntı:
Yok kızmadım da komik yani özellikle bu sitedeki ahaliye böyle bir konu açmak :) Siz siteyi biraz inceleyin buradaki insanların bilinç durumunu bir anlayın,sonra benim ne demek istediğimi anlarsınız :) Size tavsiyem bir kampanya vs varsa bile böyle ortalığa olta atarmış gibi konu açmak yerine doğru düzgün bilgi verirseniz daha yararlı olur.

üstat iç-*-* iç-*-* iç-*-* yaa zaten acemi üyeyiz fazla yüklenme bakalım yardımlarınızla gelişecek işte yaa iç-*-* iç-*-* iç-*-* iç-*-*

çağrı biraz haklı sonuçta karambol cvp vermen hataydı da neyse
konuya gelirsek ben kaledeyim yakıın bayin warmı ?
birde az önce bankacıla kavga yaptım onlarla benı hiç ugraştırma :D yani
Dev kampanya olarak senin anlaşmalı bankanla yada başka bi bankayla çalışarak bi sene sonra ödememiz mi ?
bence kalsın öylesi bankalara hiç güvenmiyorum :(

Siteyi inceliyordum da bir foto dikkatimi çekti.Hububat mibzerleriniz Şakalak mibzerlere çok benziyor diyecektim kaporta olarak,zaten şakalak mibzerin fotoğrafını koymuşsunuz o nası oluyo :)

http://www.oructarim.com/HUBUBAT-ve-KOMBINE-HUBUBAT-MIBZERI-3-31-tr

Linkte 3. fotoya bakarsanız,sağ köşede ŞK-HM 26 yazıyor

http://www.sakalak.com.tr/tr-TR/Urun-Detaylari/1_Hububat-Ekim-Makinalari/4_Hububat-Ve-Kombine-Hububat-Mibzeri/

Bir de bu linkteki fotoya bakın

Yani heralde kendi mibzerinizi üretiyosunuz da başka firmanın fotosu niye sizin sitede onu anlamadım :S

SmhGwz link=topic=60078.msg652387#msg652387 date=1353595308' Alıntı:
çağrı biraz haklı sonuçta karambol cvp vermen hataydı da neyse
konuya gelirsek ben kaledeyim yakıın bayin warmı ?
birde az önce bankacıla kavga yaptım onlarla benı hiç ugraştırma :D yani
Dev kampanya olarak senin anlaşmalı bankanla yada başka bi bankayla çalışarak bi sene sonra ödememiz mi ?
bence kalsın öylesi bankalara hiç güvenmiyorum :(

Bankada sıkıntı yok yaaaa sen bizim firmaya güven gerisini serbest bırak... milettin efendisine yanlış yapan olmaz

başkan07 link=topic=60078.msg652393#msg652393 date=1353595902' Alıntı:
Bankada sıkıntı yok yaaaa sen bizim firmaya güven gerisini serbest bırak... milettin efendisine yanlış yapan olmaz
yok firmalara güvenirim de bütüngün banklardayım hepsinin dümenleri meydanda neyse konu o değil :D ya siz romokcu değilmiydiniz önceden sitede konyalı bi römokcu wardı o sizmisiniz?
Çağrı link=topic=60078.msg652391#msg652391 date=1353595791' Alıntı:
Siteyi inceliyordum da bir foto dikkatimi çekti.Hububat mibzerleriniz Şakalak mibzerlere çok benziyor diyecektim kaporta olarak,zaten şakalak mibzerin fotoğrafını koymuşsunuz o nası oluyo :)

http://www.oructarim.com/HUBUBAT-ve-KOMBINE-HUBUBAT-MIBZERI-3-31-tr

Linkte 3. fotoya bakarsanız,sağ köşede ŞK-HM 26 yazıyor

http://www.sakalak.com.tr/tr-TR/Urun-Detaylari/1_Hububat-Ekim-Makinalari/4_Hububat-Ve-Kombine-Hububat-Mibzeri/

Bir de bu linkteki fotoya bakın

Yani heralde kendi mibzerinizi üretiyosunuz da başka firmanın fotosu niye sizin sitede onu anlamadım :S
ibretlik tespit :)

SmhGwz link=topic=60078.msg652394#msg652394 date=1353596068' Alıntı:
yok firmalara güvenirim de bütüngün banklardayım hepsinin dümenleri meydanda neyse konu o değil :D ya siz romokcu değilmiydiniz önceden sitede konyalı bi römokcu wardı o sizmisiniz?ibretlik tespit :)
Biraz inceleyince sitedeki birçok fotoğraf başka markalara ait zaten,üstlerine oruç tarım etiketi yerleştirilmiş