Ağır abi ve Kral pancar sökümünde !!!

Ve o an geldi... Ispartanin agir abisinin tarla goruntulerini sizlere paylasiyorum.. Iki hafta evvel agir abinin yanindaydim.. Krali da deneme firsatim oldu...Barış makinanin da yardimiyla mancara baslamistik. Kendisi halen devam etmekte sanirim irtibatimiz koptu bu ara.. Bu vesileyle sesimi de duyurmus olayim :)

https://www.youtube.com/watch?v=5kA586reVco&feature=youtube_gdata_player

Ynt: Ağır abi ve Kral pancar sökümünde !!!

Güzel paylaşım Fatih Ağır abide barış makineci olmuş doğru tercih yapmış iyi iş kaçıyo ama barışın önüne kabinli traktör şart

Hasana kolay gele...Bu takir tukur ses neki oyle..Normalmi..Su kralida emekli et gitsin be hasan...Illa kirmiyi olsun diyosan git 5425 falan olsun..Valla alistikda ondanmidir kabinsiz motura bindimmi huzursuz oluyom..Eskiden 240 la ne yapmisiz..)))

Bereketli olsun. Ağır abimizin neden ortalıkta olmadığı da meydana çıktı. Pancar işleri de dahil olmak ürezere herkezin işinin bittiğini sanıyordum. :)

Tesekkurler herkeze. Evet makina baris makinadir. O takir tukur sesler ise firlatilan pancarlardan kaynaklaniyor. Sanirim bi o gun kral ile calistik. O gunden sonra 277 ile calismis olmali.... Iki gunluk isi kalmis pancarda. Sonra tohum ekecekmis. Calisiyor masallah hacim :)

Fatih_RSLN link=topic=60103.msg652881#msg652881 date=1353688681' Alıntı:
Tesekkurler herkeze. Evet makina baris makinadir. O takir tukur sesler ise firlatilan pancarlardan kaynaklaniyor. Sanirim bi o gun kral ile calistik. O gunden sonra 277 ile calismis olmali.... Iki gunluk isi kalmis pancarda. Sonra tohum ekecekmis. Calisiyor masallah hacim :)
Ya muhtarın pancarlar taş gibi olmuş,;D yada muhtarın makina tenekeden.;D
Bende dedim bu ses nerden geliyo, kraldan desem öyle ses çıkmaz.

nailyetek link=topic=60103.msg652884#msg652884 date=1353688835' Alıntı:
Ya muhtarın pancarlar taş gibi olmuş,;D yada muhtarın makina tenekeden.;D
Bende dedim bu ses nerden geliyo, kraldan desem öyle ses çıkmaz.
Daha bide disariya firlatiyodu arkasinda telef olacaktik Mustafa amcamla. Arka brandayi genisletmeyi dusunduk de oyle kurtulduk :)