CASE İH JX75C

Ynt: CASE İH JX75C

Bende aynısı var 75 c geçenlerde 4.5 ton gübre aldım kooperatiften bayır çıkıyorum asfaltta 4 vitesle yane son vıtesle 1.4 - 1.6 arasında ayağımı gazdan cekıyorum basıyorum :D
yıne yıyor motor bayırda yıne yıyor torku yüksek maşallah vıtes dusurmuyorum sunu soylebılırım ara ıslerde serı tırmık cekmınde aysan cekımınde ve 4 lu 12 surum yapmak ıcın bıcılmış kaftan :D

samecionur17 link=topic=60141.msg878453#msg878453 date=1397202282' Alıntı:
Bende aynısı var 75 c geçenlerde 4.5 ton gübre aldım kooperatiften bayır çıkıyorum asfaltta 4 vitesle yane son vıtesle 1.4 - 1.6 arasında ayağımı gazdan cekıyorum basıyorum :D
yıne yıyor motor bayırda yıne yıyor torku yüksek maşallah vıtes dusurmuyorum sunu soylebılırım ara ıslerde serı tırmık cekmınde aysan cekımınde ve 4 lu 12 surum yapmak ıcın bıcılmış kaftan :D
bende de var aynısı.dediklerin çok doğru.düşük gazda yüksek güç üretiyor.on mumara makine.

fahrettin00 link=topic=60141.msg880047#msg880047 date=1397504417' Alıntı:
tork u filan herşeyi konforu herşeyi iyide mazot çok yakıyor makina ya bide bizimkı fazla zıplıyor acaba sizinkıde ole zıplıyormu .sebebi ince teker olması olabilirmi ?
şimdi mi söylenir bu :) Yaptığı işler önemli ben size iş yaparken bilgi aktarıcam mazot konusunda.İnce teker olması biraz zıplattırır ewt fazla bırsey aramıcaksın hafıf motor zıplar :)

Bu traktörü kulanan arkadaşlar biraz bilgi verse iyi olur kulanim sağlamlim konusunda inşallah yerlilere benzemezler.bende caseyle pazarlik yaptim dosyami bölgeye göndermiş ler eğer onaylarlarsa sözde alacam yok onaylamazlarsa 285maseyle devam

Esasinda case servisinde birer haftay arayla serviste her yerleri açilmiş 2 t ane case 75c görüncede biraz soğudum ve internetede satilik az saatli kulanilmiş case75 c leride görünce traktöre bakiş açim değişti yanliş yoldamiyim diye eğer kredi onayim yarin beli oluyormuş. Tercih doğruysa kredi çikar inşallah eğer yanliş tercihse inşallah onaylanmaz diyorum hayirlisi neyse o olur inşallah.

musa kazım değer link=topic=60141.msg888855#msg888855 date=1399580674' Alıntı:
Esasinda case servisinde birer haftay arayla serviste her yerleri açilmiş 2 t ane case 75c görüncede biraz soğudum ve internetede satilik az saatli kulanilmiş case75 c leride görünce traktöre bakiş açim değişti yanliş yoldamiyim diye eğer kredi onayim yarin beli oluyormuş. Tercih doğruysa kredi çikar inşallah eğer yanliş tercihse inşallah onaylanmaz diyorum hayirlisi neyse o olur inşallah.
hayırlısı olsun kullananlar çokta yerlere vurmuyorlar pulluk çekişi felan güzel diyorlar ama tabi ara işlerde yakıtı ne olur meçhul..

iskender link=topic=60141.msg890606#msg890606 date=1400057622' Alıntı:
14 mayıs 2014 itibarı ile 75000 tl dediler.60-66 dt yi kaça tutarlar bilemiyorum?sıkı pazarlık yapılırsa anlaşılabilir.
İskender hocam,
Malum fuar mevsimi geliyor , ciddi niyetin varsa fuarları takip etmeni öneririm , bazen rakebetten çok güzel indirimler yakalanabiliyor.
Traktör alacak olsaydım , bayi ile bir pazarlık yapar , en son indirebileceğim fiyata zorlar , sonra fuarda fiyatlara bakar ona göre hareket ederdim

alipasalierkan link=topic=60141.msg653610#msg653610 date=1353838547' Alıntı:
Güzel paylaşım. Hayırlı olsun. Güle güle kullanın. 12+12 şanzıman ve lift-omatik olsa JX ' lere falan kimse bakmaz. Belki lift o matik sonradan buna takılabilir. Sonuçta aynı sistemli traktörler. Bir araştırmak gerek diye düşünüyorum...
ben yaz başında aldım jx75c yi lift-omatik var