mccormick traktör almak istiyorum...

Ynt: mccormick traktör almak istiyorum...

bana yakıt denemeside yap dediler her türlü denedim tümosan 8095 ve new holland td100 ile beraber aynı tarlaya 3e bölüp sürdük hepimizin depoları doluydu onlardan önce bitirdim ve yakıtımda onlardan az yaktı ve ayrıca bana servisi dediki motora çok yüklenmene gerek yok 14 15 gazla tarla sürdüm pulluklar da ünlü 14 numara tam otomatikti ha bu arada deneme motoruda c90max

faziletli link=topic=60181.msg658281#msg658281 date=1354654837' Alıntı:
Ne yaptın kardeşim, aldın mı Mc cormick traktörünü?

aldım kardeş aldım hatta tarla bile sürdüm harika zaten deneme yaptığım seriden aldım 10 beygir büyüğünü gerçekten güzel tavsiye ederim herkeze araştırmalarım sonuç verdi yedek parça servis falan hikaye ilk önce traktörün arkasındaki firma önemli ENKA olduktan sonra problem çıkmaz class biçerde vardı bizde oda Enkada gayet memnun kaldık mallarının arkasında duruyorlar adamlar.....

çok teşekkür ederim arkadaşlar allah kimseye kaza bela vermesin. Fİyatı yaklaşık olarak bize 95000 tlye geldi aslında 2011 modeli var oda sıfır enkanın elinde kalan taktördü hiç bi farkı yoktu babam 2012 olsun dedi arasında fiyat farkıda vardı 85000e alacaktık farkı yoktu ama 12 aldık artık yapacak bişey yok.... traktörden çok memnum herkese tavsiye ederim enka alınca bu traktörleri gerçekten arkasında duruyor bize traktör geldiği gün hemen servis geldi arkasından enkanın çalışanı geldi kontrol ettiler öyle teslim ettiler gerçekten güzel......

http://www.facebook.com/pages/Mccormick/469009253141451?ref=hl

hayırlı olsun arkadaşım. güle güle kullanın. bende 5445 i almadan önce mc cormick t110 u inceledim. o beygir aralığı için her yönüyle yetersiz bir traktör geldi bana. şahsi düşüncemdir.

valla ben bu traktörü diğer traktörlerle karşılaştırıp denedim massey diğer traktörlerde iyi olabilir fakat yakıt çok yakın ve yeli üretimleri o kadar kaliteli değil onun için mccormcik gerçekten çiftçinin traktörü yakında herkez sağ olursa görecek Türkiye ' de bu traktörler enka sayesinde 1 numaralı traktör olacak

kardesim saglamlik ve kalite istiyorsan hic durma ben 5 yildir kulaniyorum memnunum yakit olsun konfor olsun cekis gucu olsun hattini asmadigin surece hakindan gelemeyecegi guc yok bizim donumler 2000 metre kare 2 litreyi gecmiyor kaldirma siistemi kuvvetli hic sikinti cekmessin elektronik kavrama sina bastimitimi yeter gerisini onana birak bentarlaya iki kisi gitigim zaman tarlayi kendisine surduruyorum yani okadar guveniyorum ( alacaksan mccormik alacaksin arkadas)

Cevap: Ynt: mccormick traktör almak istiyorum...

aradan 3 sene geçmiş ama olsun :D bendede 2012 model c max 90 var alırken bende baya tedirgindim şimdi iyiki almışım diyorum, gercekten tavsiye edilir bi traktör. yakıt çekiş konfor özellikle kliması çok hoş... eski bi newholland kullanıcısıyım klima yı her sene gaz bastırırdım... 4 sene oldu alalı yazları kabin buz gibi oluyor... tek sıkıntımız kabin camlarını kırdım allah tan kasko yaptırmıştım da o şekilde karşıladım.... çekiş yönüyle muhteşem....