19 yıllık karısı erkek çıktı

Belçika ' da 19 yıldır evli olduğu Endonezya asıllı karısının erkek olduğunu öğrenen 64 yaşındaki adam hayatının şokunu yaşadığını söyledi. Belçika gazetelerinde adının Jan olduğu belirtilen adam karısı Monica ' nın cinsiyet değiştirme ameliyatı olduğunu bilmediğini, karısının aslında erkek olduğunu, karısının kuzeninden öğrendiğini söyledi.

'İYİ BİR ANNE OLDU'
1993 yılında tanıştıklarında 29 yaşında olan Monica ' nın oldukça kadınsı göründüğünü belirten Jan, 'Ben 45 yaşındaydım. Bana çocuk sahibi olmak istemediğini söyledi. Benim de zaten önceki evliliğimden iki çocuğum vardı. Benim çocuklarıma çok iyi bir anne oldu. Çok güzel bir kadındı. Sonra bir gün kuzeni bize ziyarete geldi ve karımın aslında erkek olduğunu ve ameliyatla cinsiyet değiştirdiğini ağzıdan kaçırdı' dedi.

Durumu açtığı oğlunun da benzer söylentiler duyduğunu söylediğini ifade eden Jan, o gece eşiyle yaptığı ısrarlı konuşmalar sonucu durumu itiraf ettirdiğini belirterek, 'Dünyam yıkıldı. Kendisine boşanma davası açtım. Şimdilik aynı evde kalıyoruz ancak ayrı odalarda yatıyoruz' dedi.

Karısından ayrılan Belçikalı kocanın ayrılır ayrılmaz ise ilk sözü, 'Tevekkeli değil bu yüzden doğru dürüst ütü yapamıyordu' oldu
798127_detay.jpg

Ynt: 19 yıllık karısı erkek çıktı

Dünyada neler oluyor da bu çok farklı olmuş ya 19 yıl diyor ya bi kaç ay dese hadi neyse de böylesi saçma bence adamda var bi dengesizlik garanti :)