arkadaşalr benim bir öenrim war lütfen bakabilirmisiniz

herkesin ellerine sağlık herkes foruma yardım ediyo yama arşivi günden güne genişliyo faakat oyunu bilmeyen biri yama arşivine girince aradığını bulamıyo çünkü örneğin yazmışlar xerion.... okdr yanına parantez açsa romrok dese olmazmı yaada içerik ben şu ana kadar bişi upload edemiedm belki şu an konuşmayada hakkım yok ama bnmki sadece öneriden ibaret yani ben foruma birşey koysam koyacağım şeyin resmni ne işe yaradığını nasıl kullnıldığını vs .. yazarım açıklayıcı olsun ben 1 ton yama indiridm ama yarısnın nasıl nerde kullanılacağını bilmiyorum diğer traktör oyunlarında tma bakamadım ama adamalr ekipmanalrı tanıtmış bizde öyle yapsak olmzmı ben fazla bilmediğim için forum işlerini bu şekilde bir öneri sundum umarım ilgilenen olur herşey için tekrar tşkler herkese kolay gelsin saygılarr....

Ynt: arkadaşalr benim bir öenrim war lütfen bakabilirmisiniz

Bildiğim kadarıyla resimler çoğunlukla paylaşılıyor.Paylaşılmadığı zamanda yamayı yapan kişiler resim yayınlamadğı için oluyor.Açıklama konusuna gelince yakında hepsinin tek tek ne işe yaradığnı paylaşacağız.Coming Soon :D İndex işini de düşüneceğiz....

Ynt: arkadaşalr benim bir öenrim war lütfen bakabilirmisiniz

ewt beltirtmeyenler için söylemeyi unutmuşum belirtenler zaten herhzmn belirityio bana katıldığınız için tşkler..