JD 5725 KIL PAYI KURTULDU (RTC TARIM)

Uploaded with ImageShack.us
sılaj cıgnerken bır anda traktoru kaydırdım sag ıkı tekerının uzerıne kalktı ve sansım varmıs kı devrılmedı.stop ettım. kabının ıcınden hemen sol basamaga cıktım hanı agırlık merkezı davası :D zaten dıkkatlı bakıldıgında tekerlerın kayma ızlerı bellı oluyor .caprazdan baska bır traktor ıle asıldık da kurtardık

Ynt: JD 5725 KIL PAYI KURTULDU (RTC TARIM)

geçmiş olsun böyle bir durum bnm başıma da geldi yamaç bir çayırı biçerken traktörün sağ tarafı kalktı 2 teker üstüne hemen direksiyonu sağa kırdım kıl payı kurtardım korkudan bacaklarım titredi :D :D

geçmiş olsun.devrilmesin diye merdivenmi dayadınız. benimde başıma geldi, komşunun slajını çiğnerken kaydırdım , samanlığın duvarına bitişik dökmüşler, bizim erkunt duvara dayandı kaldı. tekerlerin altındaki slajı çapayla kazdık duvardan öyle kurtardık. birkaç çizikle yırttı devrilse,,, hayıra gireyim derken bayıra çıkaçaktım..

geçmiş olsun ertaç
bu iş benimde erkuntla başıma geldi tarlada çamur varmıştı motorunda sağ tarafı kuruda sol tarafı çamurda kaldı arkadada pulluk var devamlı sola yatmaya başladı dar olması zaten dez avantaj,Hemen tek çekere alıp tek frenle motora sağ tarafı oydurdum sonra oydura oydura çıktık :D