3060 ikinciel

Ynt: 3060 ikinciel

ben yaklaşı sekiz yıldır kullanıyorum çok memnunum performansı ve yakıtıyla mükemmel bir traktör.8 yılda sadece depriyaj balatasanı değiştirdim 4500 saat oldu hala ilkinki performansından hiç bir şey kaybetmedi. bizim burda bir tane satılık 3.060 var orjınal kabinli 4x4 2008 model 250 saatte 47000 istiyolar.

o senin işine bağlı kardeşim açık araziyse 3 ileri buçuklu daha iyi olur bağ bahçeyse 4 ileri shuuttlelı olanı daha iyi olur bizim köyde 3060 4x4 çok var hepside çok memnun bende nh tn 75 vardı çokta memnun değildim bu kış kısa süreli acil para ihtiyacı oldu elden vasıta çıkarmak zorunda kaldık nh yi sattım daha sonra parayı toparlayınca acele etmedik borcunu ödeyememiş 2008 3.070 denk geldi 640 saatte aldım şimdi yıllarca boşa kullanmışım tnyi diyorum her yönden üstün...

benim kullandığım 4 ileri geri shuttle şanzıman her zaman daha avantajlı oluyor yolda bile sürati buçukludan çok fazla dolayısıyle yolda yakıt tasarrufu sağlıyo yüklü buçuklu 3.060 ile benim shuttle şanzıman 3.060 80 km yolda 20 tl lik yakıt ekonomisi sağladı.

yolda 3 viteslerle 4 vitesler arasında ciddi yakıt farkı olacaktır ama tarlada işler tersine döner ,traktörü daha çok yolda kullananlar 4 vitesi daha çok tarlada kullananlar 3 vitesi tercih etmeli

güç olrak benim ihtiyacima yetiyor biz site deki yorumlar üzerine 3060 almaya karar vermistik ama 3050 ilanlarina baktim fiyat olrak butçemize daha uygun ama güvenilir bi traktör olup olmadıgı konusun da teretdütte kaldik
:S

Arkadaşlar 3050 ler güzel ama şanzumanı 240 la aynı cer dişlisi yok onun için biraz fazla patinaja kaçıyormuş ve motor 240 dan biraz daha güçlü olduğu için çiftte falan arkayı dağıtıyomuş bildiklerim bunlar.Düzcede fındık patozunda hep ferguson var genelde 165 265 falan rahat çalışıyor 240 larçeviremiyo 255 lerde makinada bi kasnakmı ne değişince çalışıyo..ama komşuda 3050 var o çok rahat çalışıyo ben beğendim tt 50 lerden güzel ama tabi 3060 süper çekişi var 265 le aynı çekiyo 265 ten az yakıyo ama elektrik sıkıntısı var sık sık elektrik arızası yapıyo ama mekanik olarak motoru şanzumanı falan çok uyumlu çok sağlam...