NEREYE S*CACAK BU MİLLET...

Ynt: NEREYE S*CACAK BU MİLLET...

omerfarukkoc link=topic=60257.msg655473#msg655473 date=1354211949' Alıntı:
:D
Sivas Belediyesinin Başka Yönleri de Var Böyle Cins Şekilde :D
Sen gec geldin haci sivasa. Kaldirima gömülü LCD tv ler vardi 6 7 sene önce.. Avrupada 6 ulke onlarca shir gördüm öyle bisey yok buralarda.. Ellerinde cekirdek yerdeki tv yi izleyen hemserilerimin o halleri hic gözümün önünden gitmez.. Bide buruciyenin yanindaki cam kafes var tabi..))) Adamlar tarihi kuyuyu koruma altina almislar.. Zamannan botanik bahce olmus camin ici.. Kimi esi benzeri olmayan bir bitki var icinde diyip biolog oluyor kimi turbe var deyip dua okuyor.. Acayiptir vesselam benim memleketim...

satocan58 link=topic=60257.msg655509#msg655509 date=1354213209' Alıntı:
Sen gec geldin haci sivasa. Kaldirima gömülü LCD tv ler vardi 6 7 sene önce.. Avrupada 6 ulke onlarca shir gördüm öyle bisey yok buralarda.. Ellerinde cekirdek yerdeki tv yi izleyen hemserilerimin o halleri hic gözümün önünden gitmez.. Bide buruciyenin yanindaki cam kafes var tabi..))) Adamlar tarihi kuyuyu koruma altina almislar.. Zamannan botanik bahce olmus camin ici.. Kimi esi benzeri olmayan bir bitki var icinde diyip biolog oluyor kimi turbe var deyip dua okuyor.. Acayiptir vesselam benim memleketim...
:D
İnsanı Suyu Havası Herşeyi İyi... De Belediyesi ' n Den Haz Alamadım Ben :D

Sato;sizin memlekette bu kadar iş sahası var iken ne işin var gavur ellerinde yaw? Belediyenin yıkmış olduğu tuvalatlere yakın bir yere özel olarak seyyar bir tuvalet yerleştirecen,kapısına da millet buraya s*cacak yazacaksın ki, bak paraya. )))