BU KADAR FİYAT FARKI NEDEN ACABA

Ynt: BU KADAR FİYAT FARKI NEDEN ACABA

telefonla arayıp teyyıt etmek gerek 93000 olanı ama normal bukadar farkta olabılır her markada aynı bazı bayıler cok ucuz dıgerlerınden td110d yı 85 e alanda var 105 alanda var mısal. Burdada aynı durum söz konusu ankara byısı eskı bır bayı snırım fazlada urun satıyor iskonto alıyor bıraz da belkı az kazanıyor çok satıyor diğerleride nasıl olsa alacak hesabı yapıp çok kzanmak peşinde :)

kubota da da gormustum ben boyle bişeyi 8540 kubota 95 bin tl liste fiyatı ama konya bayisinde 80 bin yazmışlardı o zamanlar :) mustafa abiye sormustum eskiden almıştır bayi elindeki stoktan gelişi düşüktür çıkışınıda uygun verip satmak istemiştir demişti.

geçen gün aydın fuarında ..adam 120 bin dedi bana.tabii ben fiyatı duyunca şok olduğum için birşey diyemedim .sonra döneyim sen benimle dalgamı geçiyorsun diye sorayım dedim .durup dururken kavga edecez diye tekrar gitmedim ..bu traktörleri satan vatandaşların hepside para kazanıyor eğer 93 e satılan da bir enteresanlık yoksa ...ypk böyle bir kazanç

gokhanozkan link=topic=60276.msg655981#msg655981 date=1354292520' Alıntı:
95 e sıfır 5430 verilir :)
adam 93 e veriyo .ya
768 link=topic=60276.msg655985#msg655985 date=1354292732' Alıntı:
Böylece,Keşan bayisinin önündeki traktörlerin yanında neden hiç kimsenin olmadığını da anlamış olduk. :)
sinek avlar bu gidişle .internet denen birşey var abi.millet araştırıyor

Arkadaşlar bu serilere zaten bu kadar yüksek fiyat verip almamak lâzım. Bundan iki sene önce falan Uzel kapandığında AGCO tekrar piyasaya girmek için 5400 serilerinin bunlardan bir üst modellerini uygun fiyatla veriyordu. Daha sonra bu seriler geldi. Normal serilerin fiyatları birden bire arttı. 5455 ' leri falan 100.000 TL ' lere falan alanlar vardı. Şimdi bildiğim kadarıyla daha yüksek fiyatlar isteniyor. Yani demek istediğim dikkatli düşünüp iyi pazarlık yapıp almak gerektiği. Yok yere 10.000-20.000 TL vermeye değmez. Bu modellere bu fiyatlar bana göre yüksek. Normal 5400 ' ler olsa neyse diyeceğim...