case Jx 75 pro mu Jx75c mi yoksa New Holland Td75d mi ?

Ynt: case Jx 75 pro mu Jx75c mi yoksa New Holland Td75d mi ?

case ih jx75c yi tercih ederim çünkü bizde jxc kullanyoruz şanzıman kötü diyenler var ama bence gayet iyi lift otamatigi yok ama taktırıla biliyor başka bir sorun yok bence ic dizayn aşırı iyi içeri ses alma oranı cok az NW tavsiye etmem ya pro al yada jxc al

bende bu yıl jx 75 pro aldım gayet memnunum slajda filan şanzıman ve kaldırma kapasitesi gerekli diye düşünüyorum

ben hepsinide inceledim. jx 75c aralarında en iyisi bence. td75d ile jx 75 pro aynı sayılırlar hemen hemen. td75d ve jx 75 güzel makina. ama biraz daha kalite alarak jx 75c daha iyi gibi görünüyor. ben jx75c tavsiye ederim. ama diğerleride sizi mahçup etmez kolay kolay.

slm arkadaşım bitercih meselesi teknik olarak baktıgımızda agırlıkları hemen hemen aynı pro 24 ileri 12 geri şanjuman vites seçenegi ile öne cıkıyor td ise 12 +12 jxc ise 8 + 8 seçenekli motora baktıgımda td ve pro 3.9 cc haçminde jx c 3.2 cc motor ile donatılmış jxc de liftomatik orjinalde yok liste fiyatları karşılaştıdıgımızda td ve jx pro 85 bin jx c 75 bin tl budurumda pro vites seçeneginden dolayı tercih ollarak düsünülebilir fakat newhllandın piyasası da ayrı bi durum degerlendimesi şimdide hayırlı olsun arkadaşım in

herkez şu 8+8 e takmış kullanmayan arkadaşlara sesleniyurum alakası bile yok 12+12 den daha iyi bence arkadaşımm sen traktrü deneye bilirsen dene bu ara 2bin100 kg la biz kocaman havalı bugday mibzerini kullanıdk ama gene senin tercihin seni engellemyim

fahrettin00 link=topic=60279.msg656103#msg656103 date=1354303083' Alıntı:
herkez şu 8+8 e takmış kullanmayan arkadaşlara sesleniyurum alakası bile yok 12+12 den daha iyi bence arkadaşımm sen traktrü deneye bilirsen dene bu ara 2bin100 kg la biz kocaman havalı bugday mibzerini kullanıdk ama gene senin tercihin seni engellemyim
12+12 tartışmasız herzaman daha avantajlıdır....daha iyi diyipte kendinizi avutmayın bence...

omerfarukkoc link=topic=60279.msg656113#msg656113 date=1354303643' Alıntı:
Madem Kafanız 8+8 ' e Takıldı;
TTF İle Görüşün Avrupaya Gönderilen 20+12 Şanzıman JX-C ' lerden Araya Adam Koyup Alabilirseniz ALın ;)
ömer abi öyle olunca özel üretime girer :) fiyat katlanır :) ben onu Hatat ta denicektim Power Shuttle yok diye vazgeçtik Hatat ' ın satış müdürü akrabamız :) + bide hidrolik kaldırma kapasitesi çok düşük Yani büyük çiftçilerin küçük oyuncakları ilaç atmaya gübre atmaya misali :)

fahrettin00 link=topic=60279.msg656063#msg656063 date=1354300209' Alıntı:
case ih jx75c yi tercih ederim çünkü bizde jxc kullanyoruz şanzıman kötü diyenler var ama bence gayet iyi lift otamatigi yok ama taktırıla biliyor başka bir sorun yok bence ic dizayn aşırı iyi içeri ses alma oranı cok az NW tavsiye etmem ya pro al yada jxc al
Nh neden tavsiye etmiyon

Mehmetknarca link=topic=60279.msg656128#msg656128 date=1354304544' Alıntı:
ömer abi öyle olunca özel üretime girer :) fiyat katlanır :) ben onu Hatat ta denicektim Power Shuttle yok diye vazgeçtik Hatat ' ın satış müdürü akrabamız :) + bide hidrolik kaldırma kapasitesi çok düşük Yani büyük çiftçilerin küçük oyuncakları ilaç atmaya gübre atmaya misali :)
Sıkıntı OLmaz, Çünkü Avrupaya Giden Ve Avrupada Olup Ülkemize Başka Parçalarla Sürülen Traktörlerin Avrupa Parçalarını İsteyebiliyorsun, Mesela NH TL100A ' nın Avrupa Aynaları Ve Çamurlukları Gibi...
Adamın Filan da Varsa 20+12 Şanzımanlı JX-C ' yi de İstersin...
Fiyatına Takılıcaksan İkinci El TD75D Veya JX75 Al Madem...
Hidrolik İşi De Pompa Basınç Ayarı Ve Ek Piston İle Çözülür ;)

omerfarukkoc link=topic=60279.msg656155#msg656155 date=1354305595' Alıntı:
Sıkıntı OLmaz, Çünkü Avrupaya Giden Ve Avrupada Olup Ülkemize Başka Parçalarla Sürülen Traktörlerin Avrupa Parçalarını İsteyebiliyorsun, Mesela NH TL100A ' nın Avrupa Aynaları Ve Çamurlukları Gibi...
Adamın Filan da Varsa 20+12 Şanzımanlı JX-C ' yi de İstersin...
Fiyatına Takılıcaksan İkinci El TD75D Veya JX75 Al Madem...
Hidrolik İşi De Pompa Basınç Ayarı Ve Ek Piston İle Çözülür ;)

Eyvallah Ömer Abi alk-*s

abi bence imkanın varsa hepsini calısırken tarlada izle gör öyle kararını cok daha rahat vereceksin jxc ile kx pro arasında şanzuman bide konfor farkı var proda konfor az şanzuman iyi jxc de şanzuman az konfor iyi secim senin nhyi deyecek olursan bizim urda alan pişman satan pişman bizim burda nh devri bu gidişle kapanır bizde jx 75 pro var ama jx c tip olarak cok daha hoşuma gidiyor proda sesi cok hoşuma gidiyor ))) ikiside birbirinden müthiş güçç*-* ama yenede tarlada calısırken görürsen için rahat alırsın derim abi yararlı olduysa ne mutlu abi :)

kardeş yeni jx 75 i gordunmu ben gordum çok hosuma gıttı bence pro dan daha guzel ve jxc ye gore daha buyuk yapılı ve hıdrolık kaldırma kapasıtesıde jxc ye gore daha yuksek kabınıde guzel olmus tabıı karar senın hayırlı olsun