ERKUNT HAŞMET 110 ANAYURT KÖYÜ DENEMELERİ ;)

Ynt: ERKUNT HAŞMET 110 ANAYURT KÖYÜ DENEMELERİ ;)

Kabinzisi yok.Evet biraz pahalı.Tümosan bizim burda 8105 leri 75,80 milyara peynir ekmek gibi satıyo :D o fiyata adam 105 hp motor satarken 97ye haşmet agayı alan az çıkar düşüncesindeyim. :8

Bizim köy bi 25-30 hane olaydı, bu sene güz nadaslarını beleşe getiridim de.:D Denemeye gelcekler var, bende başka katılan olmaz diye gelmeyin diyorum adamlara.

nailyetek link=topic=60284.msg656604#msg656604 date=1354381460' Alıntı:
Bizim köy bi 25-30 hane olaydı, bu sene güz nadaslarını beleşe getiridim de.:D Denemeye gelcekler var, bende başka katılan olmaz diye gelmeyin diyorum adamlara.
:D Videoların birinde barışın babasının sesi geliyo (kalan yeride yarın gelir başka marka sürer tarla biter diyo :D)

Anca izleyebildim videoları volkan biladerim,performans güzel gibi de bir yanda 3,105 olunca gözümüz haşmet falan görmüyor :) dede de inceliyodu fotolarda nası hoşuna gitti mi :)

Çağrı link=topic=60284.msg657171#msg657171 date=1354485360' Alıntı:
Anca izleyebildim videoları volkan biladerim,performans güzel gibi de bir yanda 3,105 olunca gözümüz haşmet falan görmüyor :) dede de inceliyodu fotolarda nası hoşuna gitti mi :)
dedem neredeyse alırsanız hakkımı helal etmem diyecek oderece yani :) erkunt lafını duyunca adam bembeyaz oluyo :D bide dedem sabit fikirlidir massey .

anayurtlu 3105d link=topic=60284.msg657299#msg657299 date=1354532702' Alıntı:
dedem neredeyse alırsanız hakkımı helal etmem diyecek oderece yani :) erkunt lafını duyunca adam bembeyaz oluyo :D bide dedem sabit fikirlidir massey .
:D valla benim de kanım ısınamadı şu ergutlara niyeyse bilmem :) hayırlısı olsun bakalım :)

zuha-*-s zuha-*-s İsmet amcayı kızdırma la ergut alınmayacak dediyse o konu kapanmıştır :D Alacak falan olsan valla sövülmedik yeri kalmaz ne bayini ne erkuntun nede satanın uyy-*s hepsine okuyup üfler zuha-*-s

Erkuntun fendi yarım asırlık MF ci dedeyi yendi.:)

anayurtlu 3105d link=topic=60284.msg667181#msg667181 date=1355778792' Alıntı:
ilk geldiği gün babamla ikisi gittilerdi :D Erkunt garaja sığmayınca dedemin gözüne biraz girmiş ;D buda baya diriymiş yaw demiş :D başkada bişey demedi
:D iyi bari fuarda pek kötü bakıyodu ergutlara ;D

[size=10pt] Konu hortlatmaya devam yorumları en baştan beri okudum gerçekten güzel muhabbet ve yorumlar gelmiş ve Barış ' ın içindeki Ergut sevgisine hayran kaldım konu açmış la adam hemde erguta bu kadar sevdiğini bilmezdik :S barış şimdi hurda işine bakıyon Gökhan abi ile ;D
Gökhan abinin ileri görüşlülüğü de gündemde Volkanın dedeside erguda noo-*-s demiş ama kapıda 2 tane ergut var :S..Hostes koltuğu ise en baştan sıkıntı amcam kötü Hattata koymuşlar şu goca moturun içine 2 kişi otursa diyo ;D genel itibarı ile ergut beğenilmiş Nail, Gökhan abi ve çağrı daha beğenecekleri belli değil yenilik bekliyorlar :D ;D ;D
Kazanan Anayurtlular alk-*s alk-*s
[/size]

kepirli_ercan link=topic=60284.msg904890#msg904890 date=1404981949' Alıntı:
[size=10pt] Konu hortlatmaya devam yorumları en baştan beri okudum gerçekten güzel muhabbet ve yorumlar gelmiş ve Barış ' ın içindeki Ergut sevgisine hayran kaldım konu açmış la adam hemde erguta bu kadar sevdiğini bilmezdik :S barış şimdi hurda işine bakıyon Gökhan abi ile ;D
Gökhan abinin ileri görüşlülüğü de gündemde Volkanın dedeside erguda noo-*-s demiş ama kapıda 2 tane ergut var :S..Hostes koltuğu ise en baştan sıkıntı amcam kötü Hattata koymuşlar şu goca moturun içine 2 kişi otursa diyo ;D genel itibarı ile ergut beğenilmiş Nail, Gökhan abi ve çağrı daha beğenecekleri belli değil yenilik bekliyorlar :D ;D ;D
Kazanan Anayurtlular alk-*s alk-*s
[/size]

Kilosu 60 kr. tan itina ile ergut sevilir ;D