Satılık 2000 Model 2 ipli 5190 Gallignani Balya Makinası....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

[size=12pt][size=14pt] Arkadaşlar makina şahsımıza ait olup hor kullanılmamıştır.Düzenli olarak bakımları yapılmış tek bir kişi tarafından kullanılmıştır.Üzerindeki etikette 1996 yazmaktadır ama 2000 yılında sıfır olarak tarafımızdan alınmıştır belgeleri mevcuttur .Üzerindeki tırmık saçları ve tellerinden 1 adet bile değişmemiştir tamamen orjinaldir.Bağlama grubu yerli gruplardan değil her parçası orjinal Rasspe dir ve kusursuz olarak çalışmaktadır anlıyacağınız ip bitmeden kolay kolay balya bozmaz.2 iplidir haşpay (kıyıcı) sistemi yoktur ot yonca ve fiğ balyanızı sorunsuzca bağlayabilirsiniz.50-60 hp traktör gücü gerektirir...Sahıbınden.comda da ilanı mevcuttur buraya da açmak istedim almayı düşünen üyemiz varsa dosta yarar bir makinadır...

FİYAT : 17.500 TL

TEL : 0 505 494 47 66
İrtibat için buradan özel mesaj ile ulaşabilirsiniz
[/size][/size]

Ynt: Satılık 2000 Model 2 ipli 5190 Gallignani Balya Makinası....

aksazli link=topic=60375.msg657977#msg657977 date=1354632476' Alıntı:
hayırlı müşteriler.. makinanız hakkatten temiz görünüyor..
tesekkurler...makınamızın arkasındayız gercekten temız ve yıpranmamıs bır makına...2-3 yıllık olupta her tarafı dokulen değişen makınalar var Bu modelıne ragmen cok cok ıyı durumda ve eşe dosta yarar.

güzel temiz makina. bir de yaba kafesini takın daha gösterişli olacak. geniş çaplı hayvancılık yapan arkadaşlar alın kendi kendini amorti etsin. hayırlı müşteriler.

Gerçekten güzel makina, dosta yarar cinsten. Şu an imkanlarımız kısıtlı, yoksa kaçırmazdım. Yinede çevremde arayan soranlar oluyor, onlara tavsiye edebilirim Emrah. Numaran bende var zaten.

GÜRKAN link=topic=60375.msg657985#msg657985 date=1354632954' Alıntı:
güzel temiz makina. bir de yaba kafesini takın daha gösterişli olacak. geniş çaplı hayvancılık yapan arkadaşlar alın kendi kendini amorti etsin. hayırlı müşteriler.
eywallah tesekkurler kafes sadece gecen yıl sokuldu suan uzerınde...eşe dosta gitse iyi olacak bir makina hayvanı yoncası olana ideal...
nailyetek link=topic=60375.msg657990#msg657990 date=1354633643' Alıntı:
Gerçekten güzel makina, dosta yarar cinsten. Şu an imkanlarımız kısıtlı, yoksa kaçırmazdım. Yinede çevremde arayan soranlar oluyor, onlara tavsiye edebilirim Emrah. Numaran bende var zaten.
Nail abi seninle geçen yıl konuşmuştuk bu makina mevzusunu keşke sana vereydik valla arkana bakmadan sorunsuzca kullanırdın ot yonca fiğ için makina aramazdınız...hayırlısı bakalım şuan bikaç ciddi alıcısı var bakalım kime nereye gönderecez...

Ertuğ Aslan link=topic=60375.msg658165#msg658165 date=1354644272' Alıntı:
makina temiz duruyor fiğ ve ot için iş yapar ama 3 ipli ve haşpaylı olsaydı daha çabuk satılırdı

her makinanın bir alıcısı vardır temiz makinanın her türlü pazarı olur haşpaylı lazımsa haşpaylıda satabiliriz :) Sağlam ot yonca fiğ eken birisi için ideal kendi işinide konu komşununkini de yapar kısa sürede amorti eder....

Kesinlikle haklısın Coyote, her malin elbet bir alıcısı çıkar.. Alet oldukça diri görünüyor. Büyük , orta derece de Haywancılık yapan için kendisini amorti Etcek bir makına . Hayırlı satışlar.

wan7ed link=topic=60375.msg658181#msg658181 date=1354645187' Alıntı:
Kesinlikle haklısın Coyote, her malin elbet bir alıcısı çıkar.. Alet oldukça diri görünüyor. Büyük , orta derece de Haywancılık yapan için kendisini amorti Etcek bir makına . Hayırlı satışlar.
tesekkurler ustad aynen dediğin gibi ....

Param olsa hemen alıcı olurdum...
ama şu anda çok sıkışık durumdayım:((
Nisan ' a kadar satılmazsa talibim...

Açık net konuşalım sahibinden.com da gördüm fotolar biraz daha az orda, makinamın arkasındayım diyorsun ? aldıkmı ne tür garanti veriyorsun ? Birde yıllık 4000 balya bağlıyoruz köy olarak ne diyorsun tüm köyün işini çıkarırmıyım ? Çoğu akrabam rezil olmayalım ? Birde 2 iple 3 ipli nin farkı nedir ? Daha hafif balya ? Daha az sıkıştırılmış ? Haşbaysız olması sıkıştırmadan basmasınamı yol açıyor tam olarak yazabilirmisin alıcı gözüyle bakıyorum fakat tam bir anlat olayı birde oluru nedir 17 den aşşası yokmu 700 km yol gelecek bana kadar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...