Traktörün Pulluğuna Takılan Tarih..

Ynt: Traktörün Pulluğuna Takılan Tarih..

Ali SARAÇ link=topic=60379.msg658618#msg658618 date=1354730348' Alıntı:
hayırdır abi radyoda sürekli reklamı dönen bi gergedan var hap :D boynu bükük gezmeyin mahallenin çakı gibi delikanlısı olun gögsünüzü gere gere köyde kahvede gezin falan diyo:D gecede 3 5 yetmedi 6 inanmazsanız deneyin falan diyo .. yer sürerken radyoda dinledim öldüm gülmekten .. bu gergedan boynuzundan yapılıyomu$ oda:d ordan mı duydun pahalı oldugunu sende radyodan :D

aynen ali. tarlayı ekerken radyodan duydum. geçen akşam arkadaşlarla yeni iş fikirlerini tartışıyorduk.
arkadaşın birisi evlilik proğramlarından etkilenmiş. evlendirme bürosu açalım dedi. iyi para var bu işte dedi. benim fikrimde gergedan çiftliği kurmak üzerineydi. 2 iş fikride güzel. para kazandıracak bir iş.
bu işlere girersek sitede bekar arkadaşta kalmaz. :D

Koskoca tanrı asırlardır toprak altında kalmış,kendine bile bir faydası olamamış. noo-*-s

mete26 link=topic=60379.msg658435#msg658435 date=1354699061' Alıntı:
boşverin defineciliği. o iş garanti değil. gelin beraber bir gergedan çiftliği kuralım. boynuzunun kilosu 60.000 dolarmış. şu durumda altından pahalı.

Boynuzları için kaçak olarak avlanan gergedanları duymuştum,demek ki bu sebepdenmiş. :S

bzm bilecik merkezdede aynı mahallede birinin evinin altında 3 koca küp altın varmış herkez blyo. ama sahibi açtırmıyo. ev 4katlı yeni bir ev. zamanında arkadaşın dedesı arsayı alırken eskı sahibi demiş yerinide göstermiş burda die. ben açmadım sizde açmayn demış. zamanında ermenı hanımıştı orası.arkadaşn amcası anlattydı. geceleri hep dedeler fln görürmüştü evde tek kaldığnda. paspasta kocaman ayak izi fln görmüş.bi gün kafası güzlmişti evde tekmışti. gene gelmşler adam tabi alışmış artık gel beraber içelm demış :D fln tam hatırlamıyorm bayabı sohbet ettıydık. açmıyorlar korkuyolar kötü bişe olur die. mahallede blır herkez.