kıredi kullanarak traktör alanlar kimler

Ynt: kıredi kullanarak traktör alanlar kimler

güzel kardeşim aldık şükür 3 taksitin 2 si gitti. rabbim sonuncuyuda yatırmayı cümlemize nasip etsin.
iyisi kötüsü değişir daha önce 2000 lerde develüasyonda yine traktör almıştık %177 faizle kredi ödedik bitirdi bizi
şimdi ki traktörde bizim aldığımızda kampanya vardı aldığımız fiyata bayii ikinci el olarak alıo kar mı bilemem ama kullandığımız rahatımız kar bence

şimdi faizler düşük .2005 de 2004 model ikinci el kredisiyle %17 faizle almıştım iflahımı kesti tam bir traktör parası daha ödemiştim .. korkmuşum ,o yüzden birdaha krediyle almayı düşünmüyorum

çalışan aç kalmaz gereksiz olana ise çok zordur.
2 traktör aldım ve balya makinası aldım iyikide ziraattan kredi kullanmışım hazır paramı eve ve hayvana yatırdım problem yok şubat 8000 tl nisan 5500 tl mayıs 5500 tl tıkırında

örnek kredi 30000 tl * 1,34 = 40200 5 yılda toplam ödeyeceğin para 4 olarak her yılkı faiz üzerine hayat sigortası bedeliyaş oranına göre çok fark eder . + her yıl kasko bedeli

hayat sigortası ve kasko isteğe bağlı olsa çok güzel olacak

bendende bir soru olsun kredi kullanmadan alan varmı??
varsa tebirk ederim.
ama parası olanda olmayanda kredi kullandı çünkü çok cazip

2006 yılında aldık , 4 yılda ödedik bitti.
Şu anda faizler daha cazip , gelir getirecek işi gücü ve verimli bir düzeni olan biri için almak cazip.
Kredi faizleri uygun olduğu içinde firmalar sürekli traktör ve malzeme fiyatlarını uçuruyorlar. Önceden faize gidiyordu ödediğimiz bu seferde üreticiye gidiyor.
Eski traktörünüz sürekli sorun çıkarıyorsa , verimli çalışmıyorsa veya işinizi büyütüyorsanız almaya mecbur kalıyorsunuz.